Головна
>
Анонси
>

У Києві вперше виступить Льюїс Капальді. Хто це такий?

У Києві вперше виступить Льюїс Капальді. Хто це такий?

18 листопада у київському клубі Caribbean Club виступить Льюїс Капальді. Розповідаємо, хто це такий і чому його виступ не варто пропускати.


Старт продажу квитків – 22 лютого о 12:00. Придбати можна буде тут.


Вперше чую це ім’я. Хто він?

Льюїса Капальді на заході вже встигли охрестити шотландським Едом Шираном. Об’єднує їх, якщо чесно, мова виконання, набір інструментів та успішний старт. Але за цими критеріями надто багато музикантів – Ед Ширан.

У 2017 році Капальді самостійно випустив трек Bruises. І цей дебют моментально приніс йому статус незалежного (тобто не підписаного на лейбли) артиста, який найшвидше зібрав 25 мільйонів прослуховувань. Цей успіх приніс йому підтримку лейблів Virgin Records та Capitol Records, з якими слава поширилась по всьому світові.

Що він вже встиг?

Зараз у Льюїса всього два міні-альбоми на рахунку. Але їх достатньо для того, аби бути запрошеним розігрівати Rag’n’Bone Man у європейському турі (2017), Milky Chance в турі Штатами (2018) та Сема Сміта на 19 концертах у Європі (2018).

Так само, як і достатньо для потрапляння у список «Артистів, за якими варто слідкувати у 2018» від VEVO та списку перспективних музикантів BBC Sound of 2018, куди разом з ним потрапили Біллі Айліш та Sigrid.

Списки перспективних – це добре, але чи має він справжні нагороди?

Локальні відзнаки новій зірці пропустимо, але зосередимось на номінації «Вибір критиків» від Brit Award. Хоч перемогу і забрав Сем Фендер, але конкретно з цією нагородою навіть згадки твого імені достатньо для успіху. Посудіть самі, серед тих, хто потрапляв у номінацію крізь роки – Адель, Foals, Florence and the Machine, Еллі Ґолдінг, Джеймс Блейк, Том Оделл, Сем Сміт, Years & Years, Rag’n’Bone Man, Dua Lipa та інші. Непогана компанія, так?

А що він хоч співає?

Інді-рок під гітару та фортепіано. Отакий як ми любим – про любов і щоб можна було поплакати та покричати під нього наодинці. Головна магія Капальді – це звісно його голос:

Слухайте, а він якось пов’язаний з Пітером Капальді?

По-перше, привіт прихильникам Доктора Хто. По-друге, вони якісь далекі родичі. Але Пітер навіть бував на його концерті і знявся у його кліпі Someone You Love.

Давайте ще якийсь цікавий факт про нього.

Перша пісня, яку він співає у караоке – Total Eclipse Of The Heart Бонні Тайлер.

Навіщо йти на нього?

Цього року Льюїс Капальді випустить дебютний лонгплей. Дуже ймовірно, що ми почуємо його якщо не повністю, то частинами, на київському концерті. До того ж це унікальний шанс почути справді актуального виконавця, який зовсім скоро виросте до статусу хедлайнера. Бо, зважаючи на швидкість росту його популярності, дебютник наробить шуму.


Старт продажу квитків – 22 лютого о 12:00. Придбати можна буде тут.


Фото обкладинки: Facebook

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023