ABSOLUTION

(LP) Лєра Зданевич
16 Липня, 2020
absolution

ABSOLUTION — дебютний альбом Олександра Полякова. Альбом увійшов у лонгліст найкращих українських альбомів премії “aprise” від Радіо Аристократи у 2019 році та до нашого топу альбомів 2019 року. Для цієї платівки Поляков зібрав справжній зірковий склад: трубача Деніса Аду, піаніста Урі Гінсела, гітариста Ігоря Осипова та контрабасиста Домініка Сандерса.
Альбом був записаний в травні 2019 на студії Blackbird Music в Берліні, спродюсований Богданом Гуменюком, вийшов на LabelWhoAble. Офіційний реліз відбувся в жовтні 2019-го в барі БарменДиктат у Києві.

Дата виходу: сентябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: Aleksandr Poliyakov

aleksandr poliakov

Aleksandr Poliyakov — джазовий музикант, барабанщик. Закінчив музичне училище в Черкасах, працював рік в Німеччині на шоу Fantissima (2008-2009) спільно з Robert Hatcher та Cynthia Messiah. Повернувшись в Україну, вступив до Київського інституту музики ім. Глієра. Співпрацював з такими зірками місцевого шоу-бізнесу як Джамала, Layah, Олександр Рева, Віра Брежнєва, Pianoboy. Працював на студії TheMostStudio. У 2015 разом з Dogma Trio брав участь в AlfaJazzFest. Свого часу виступав в Україні як сесійний барабанщик з власниками «Ґреммі» Kevin Mahogany та Filo Machado. Дебютний альбом Олександра Полякова ABSOLUTION увійшов у наш топ альбомів 2019 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.