HELLO

(LP)

Аранжувальником і співавтором музики багатьох пісень альбому виступив Максим Сиволап. Зведення та мастерінг робив Дмитро Хомулко (Bobina records).

Всього у платівку увійшло десять треків, чотири з яких – TDMEЛови моментLego та Вірила – вже відомі слухачам. Кожна пісня з альбому має свій відеоряд: кліп або оригінальний аудіо віжуал, з оцифрованим обличчям музикантів гурту у стилі обкладинки альбому.

«Якщо робити особисту оцінку нової платівки Hello, то я вважаю, що це кращий наш альбом на даний момент. Так звучать Антитіла сьогодні, і це звучання дещо відрізняється від попередніх платівок. Ми поєднали синтезатори і оркестри, глибокі смисли і світлі емоції, танцювальні біти і баладні мотиви», – прокоментував фронтмен гурту Тарас Тополя.

Гурт Антитіла анонсував стадіонний тур на підтримку майбутнього альбому та десятиріччя гурту, який охопить п’ять міст – Львів, Полтава, Харків, Одеса, Київ.

Дата выхода: апрель 2019

Купить музыку:

Видео:

Группа: Антитіла

Київський поп-рок-гурт із фронтменом Тарасом Тополею. Перший альбом вийшов у 2008 році – Будувуду, і відразу захопив хіт-парад каналу М1. До 2019 року «Антитіла» презентували ще п’ять альбомів та змінювали склад гурту. Окрім вокаліста Тараса Тополі, у складі залишився від початку клавішник Сергій Вусик, а також додалися нові учасники: гітарист Дмитро Жолудь, басист Михайло Чирко та барабанщик Дмитро Водовозов. У 2018 році «Антитіла» виїхали в тур містами Північної Америки, а в наступному 2019 році запланували стадіонний тур містами України. Більшість пісень гурту «Антитіла» україномовні.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.