ХІСТОРІ

(LP) Лєра Зданевич
4 Серпня, 2020
хісторі

ХІСТОРІ — четвертий альбом Pianoбоя, що вийшов у листопаді 2019 року. Цим альбомом артист святкує 10 років сольної творчості. «Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика. За два роки його створення я пережив декілька злетів і падінь, що зробили мене у чомусь сильнішим і наштовхнули на відкриття нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі у масштабах всесвіту, ми, проте, носимо в собі потужні емоції та божевільну жагу до життя. Цим зарядом я хотів поділитись зі слухачем, працюючи над піснями у Києві й надихаючись життям тут. Я пишаюся цією роботою та вважаю, що команді Pianoбоя, з допомогою більше сотні людей, що долучились до платівки, вдалося створити особливий, унікальний альбом, що займе своє місце в історії музики та серцях людей», – говорить Дмитро Шуров.

СЛУХ називає цю платівку «остаточною трансформацією у поп зірку» та говорить про це так: «Новий альбом «Хісторі» — це багаті за звучанням життєствердні пісні, де правлять бал пишні аранжування, натхненний хор і струнні. Талант Шурова як композитора ніколи не викликав сумнівів, і на цьому записі він розгорнув його на повну. Чого не скажеш про тексти. Гострих пісень на кшталт «Зомби» чи «Бандерлоги» тут не знайти, Pianoбой усе більше занурюється в романтичну лірику, якій подекуди бракує поезії та образності, що відрізняли пісні з попередніх альбомів гурту («Ихтиандр», «Лучшее, что есть»). Це в першу чергу альбом щасливого батька, закоханого чоловіка та зірки, і в останню — музиканта, який умів дивувати. Ламав ритми, давав джазу, врубав речитатив. Це логічний результат трансформації Дмитра Шурова у поп артиста національного масштабу, саундтрек до діснеївського мультфільму, де буває сумно, інколи весело, але все завершується хепі-ендом.»

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: Pianoбой

pianoбой, pianoboy

Pianoбой — сольний проєкт Дмитра Шурова, колишнього піаніста гуртів Океан Ельзи, Esthetic Education та Земфіри. Створений 2009 року під час роботи над оперою «Лев і Лея». Перший виступ відбувся того ж року на Moloko Music Fest, а в листопаді вийшла дебютна пісня Смысла.Нет. У березні 2012 року трек «Ведьма» переміг у номінації «Відкриття року» премії «Чартова дюжина» російської радіостанції «Наше радио». Того ж 2012 року артист презентував альбом «Простые вещи», а у вересні 2013 року вийшла платівка «Не прекращай мечтать». 2015 року презентував альбом «Take Off». З того часу Шуров записав саундтрек до серіалу «Слуга народу», різних вистав та шоу «Вартові мрій», його треки потрапляли до реклами (наприклад, «Кохання») три сезони він був у журі «X-Фактор». За спільну з Джамалою та Андрієм Хливнюком пісня «Злива» отримала премію YUNA у 2016 році, а у 2017 році статуетку отримала пісня «На Вершині». Завдяки телебаченню артист став широко відомим в Україні. Хоча позиціює він себе як інді-проєкт, який рухається своїм шляхом в українському шоу-бізнесі. Остаточна трансформація у попзірку сталася у 2019 році, з альбомом «Хісторі». СЛУХ написав про це так: «Це в першу чергу альбом щасливого батька, закоханого чоловіка та зірки, і в останню — музиканта, який умів дивувати. Ламав ритми, давав джазу, врубав речитатив. Це логічний результат трансформації Дмитра Шурова у поп артиста національного масштабу, саундтрек до діснеївського мультфільму, де буває сумно, інколи весело, але все завершується хепі-ендом». У 2018 році команда Шурова виступила у Палаці Україна, а у 2020 у Палаці Спорту. Навесні 2020 року він випустив альбом «Заброшка», записаний під час карантину.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.