Мадонна

(LP) Марія Бліндюк
14 Жовтня, 2019

Альбом містить десять треків – вісім нових робіт і дві оригінальні версії старих пісень ЖІС – Марат і Натаха. Над матеріалом музиканти працювали протягом останніх двох років. До альбому ввійшли три сингли, які Жадан і Собаки випускали у вигляді відеокліпів – БухлоКобзонТьолка барабанщика.

«Мадонна стала для групи справжнім проривом і є на сьогодні, безумовно, найкращим альбомом Жадана І Собак. Мадонна поєднує у собі фірмовий «собачий» драйв із новим, більш якісним та фірмовим, звучанням. Пісні з Мадонни, випущені синглами, встигли стати справжніми хітами й виспівуються на фестивалях вдячною аудиторією», – йдеться у прес-релізі.

Дата виходу: сентябрь 2019
Рецензія::

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: Жадан і Собаки

У складі гурту Сергій Жадан (голос, тексти), Андрій Пивоваров (бас, вокал), Олександр Меренчук (тромбон), Віталій Бронішевський (ударні), Артем Дмитриченков (труба), Сергій Кулаєнко (клавішні), Євген Турчинов (гітара, вокал), Стас Бронішевський (звукорежисер). Український письменник Сергій Жадан грає одразу в двох музичних проектах: Жадан і Собаки, а також Лінія Маннергейма. 2018 року LiRoom потрапив на великий сольний концерт гурту. «Проєкт Жадан і Собаки починався радше як необтяжливий музичний акомпанемент до віршів Сергія Жадана. З кожним новим альбомом гурт дедалі тісніше об’єднував текст та мелодію. Вірші під музику перетворювалися на пісні. Пісні перетворювалися на хіти. Піком цього руху став альбом Пси, на якому гурт не тільки скоротив назву з «Жадан і Собаки в космосі» до лаконічнішої «Жадан і Собаки», а й вивів докончену формулу власного ска-панку.» – зазначає в рецензії Олексій Бондаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.