Необхідна

(LP) Лєра Зданевич
30 Серпня, 2020

Необхідна — четвертий студійний альбом гурту Гапочка, випущений у 2019 році. У Необхідна увійшло дев’ять треків, які створювалися впродовж семи років, як пояснює Катя Гапочка, фронтвумен гурту. Аби досягнути бажаного звучання Гапочка звернулися до перкусіоніста Андрія Мороза та саундпродюсера Антона Іларіоновича.

«Необхідна – фактично, сім років мого життя. Історія з купою різнокольорових емоцій, яка довгий час мене хвилювала. Але все, що має початок, має і кінець, а, можливо, ні одного, ні іншого не існує насправді. А ти як інколи свідома субстанція вмикаєшся і вимикаєшся в обраний період часу, з необхідними тобі людьми…», – прокоментувала реліз Катя Гапочка.

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: Гапочка

Гапочка — український інді-гурт, створений у 2008 році. Гурт з'явився, коли вокалістка гурту Катя Гапочка приїхала з Хмельницького навчатись до київської консерваторії. В Києві вона вирішила зібрати свій гурт. Його перший склад був укомплектований за два дні. У 2010 році Гапочка потрапили у десятку фіналістів конкурсу The Global Battle Of The Bands. Гурт багато раз міняв склад та звучання. Вони переходили від альтернативного попроку до електроакустичного звучання, пробували себе в елекропопі та інді-році. Дискографія гурту: LP Етап (2012), ЕР Може Я Дівчина? (2012), LP Електроакустика (2014), LP Лови Мої Слова (2015), EP В Крайнощі (2017), LP Необхідна (2019). Їх дует із Sinoptik Друг потрапив до нашого плейлісту з улюблених пісень 2017 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.