People Are Rivers

(EP) Лєра Зданевич
30 Серпня, 2020

People Are Rivers — дебютний мініальбом інді-проєкту Charlie Toma. Він вийшов у грудні 2019 та складається з 5 англомовних треків. Ось, що розповідає співачка про сингл Stay з альбому, на який презентовано кліп:

Пісня була написана в той період, коли я була в токсичних відносинах. І повністю залежала від рішень свого партнера – продовжувати відносини або розлучитися. А розлучалися ми кожні пів року. Я ставила своє життя на паузу, ставила себе на паузу заради нього. Я не подобалася собі такий, але я не знала, якою мені бути, коли його не було поруч. Моя пісня про те, як це може бути складно і боляче.

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

https://soundcloud.com/charlietoma/charlie-toma-people-are-rivers

Відео:

Група: Charlie Toma

Charlie Toma — це проєкт молодої дівчини з Луганська на ім’я Саша Шевченко. Спочатку вона писала пісні, просто щоб висловитися і випустити емоції у творчість. Свої твори Саша не показувала практично нікому, окрім сестри. Після багатьох років сумнівів Саша все ж дала оголошення і спробувала зібрати групу. Але план зірвався, тому що музиканти одразу ж взялися тягнути ковдру на себе. У якийсь момент дівчина зрозуміла, що зібрати групу набагато складніше, ніж зробити свій сольний проєкт. Тому знайшла саунд-продюсера Сашу Писарчука, сесійних музикантів та записала свій мініальбом People Are Rivers.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.