Победительница

(EP) Лєра Зданевич
1 Вересня, 2020
победительница

Победительница — дебютний альбом проєкту Ofliyan, вийшов у грудні 2019 на лейблі Masterskaya.

Для Катерини Офліян та Ігоря Бірюченко стало доброю традицією кожні кілька років повністю змінювати форму існування. На цей раз музиканти вирішили проявити свої вірменсько-циганське коріння і додати в музику трохи магії дудука і перкусії. Не лякайтеся, хіп-хопові барабани, стильний саунд і семпли нікуди не поділися. Просто в новому  музичному потоці Ofliyan з’явилася щіпка східності, – повідомляють музиканти у релізі до альбому.

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: Ofliyan

ofliyan

Ofliyan — новий проєкт Катерини Офліян та Ігоря Бірюченка, що з'явився у 2019. Раніше у них були гурти её, Yeyo, DeliKate. На цей раз Катерина вирішила проявити своє вірменсько-циганське коріння і додати в музику трохи магії дудука і перкусії. Але окрім східних мотивів особливих змін у музиці у порівнянні з минулими проєктами немає. Дебютний мініальбом гурту, Победительница, вийшов у грудні 2019. Гурт розповів для нас про свій реліз у рубриці "Пісня за піснею".

Я щиро вірю в успіх Ofliyan. Тому що у них горять очі. Вони готові на все і навіть трішки більше! Це класне почуття, якого немає у багатьох артистів з великими бюджетами. Пісню Prince я заслухала до дірок. Я ставила її на студії, подругам, всім. Це якийсь розрив! Найкрутіший комплімент, коли мої друзі запитували: а хто це? А можеш переслати нам трек? Думаю, це і є ДНК успіху. В образи мені хотілося вплести схід. Тонко і смачно. Щоб музикантів хотілося розглядати, щоб образи чіпляли і в той же час не були схожі ні на що серед усього музичного простору. Ми назнімали так багато краси… Впевнена, нам буде, чим вас здивувати, — розповідає Леся Патока, авторка візуального стилю гурту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.