Пушка

(LP) Марія Бліндюк
8 Квітня, 2019

«Це просто Пушка!», – каже alyona alyona про свій дебютний альбом. І цей той випадок, коли думка артистки й слухачів збігаються на всі сто. Після кулеметної черги з хітів і вірусних кліпів минулої осені alyona alyona нарешті підготувала аудиторію до повноформатного релізу.

«Гармата може гриміти звідусіль. Вона може розривати тебе зсередини. Може стосуватися самих прихованих куточків своєї душі. Я зарядила в ці 13 ядер саму себе і тепер має намір стріляти точно в ціль », – зізнається Альона.

Усього на альбом потрапило 13 треків, серед яких вже відомі своїми кліпами Голови, Рибки, Відчиняй та Залишаю свій дім. Також на альбомі Пушка можна почути фіт з Аліною Паш, пісня-історія Брехунець, пісня про дитинство Літак, зворушлива присвята Мамо та інші.

Дата виходу: апрель 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: alyona alyona

alyona alyona – одна з найяскравіших дебютанток 2018 року в українській музиці. Альона Савраненко з міста Баришівка Київської області, вона працювала вихователькою в дитячому садку. У вільний від роботи час слухала й записувала хіп-хоп. Її дебютний сингл та кліп на пісню Рибки розійшовся мільйонними переглядами на YouTube. У своїх текстах вона нівелює стереотипи щодо зовнішності й стає ще одним сильним голосом у жіночому репі. У 2018 році alyona alyona переїхала до Києва та вирішила зайнятися кар’єрою співачки. В інтерв’ю для Apple Music вона розповіла, що попри явний профеміністичний та бодіпозитивний настрій кількох свої треків, ці теми не стануть головними в її творчості: «Я не хочу гучних заяв та лозунгів. … Я не хочу говорити про бодіпозитив та гендерну рівність, я буду поступово щось робити. Це мій шлях і мій вибір.»  

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.