В хаті Ма

(EP) Лєра Зданевич
28 Липня, 2020
в хаті ма

В хаті Ма — ЕР alyona alyona, що вийшов у листопаді 2019. До релізу ввійшло вісім треків, у тому числі вже відомі сингли «Завтра» і «Мамин суп» — історія кохання батьків до дітей, що дещо відійшла на другий план на тлі психоделічного кліпу в стилі Девіда Лінча.

В хаті МА — дійсно скоріше збірник нових треків або навіть мікстейп. Тут є місце вільним експериментам на кшталт «Сіє Віє», де продакшн-команда реперки міксує британський герідж з українським фольклором. А закриває альбом пісня «Казка» — зворушлива балада під гітару і «все життя в чотирьох рядках» — композиція для шанувальників філософської грані її творчості в дусі треку Голови.

Дата виходу: ноябрь 2019

Купити музику:

Відео:

Група: alyona alyona

alyona alyona – одна з найяскравіших дебютанток 2018 року в українській музиці. Альона Савраненко з міста Баришівка Київської області, вона працювала вихователькою в дитячому садку. У вільний від роботи час слухала й записувала хіп-хоп. Її дебютний сингл та кліп на пісню Рибки розійшовся мільйонними переглядами на YouTube. У своїх текстах вона нівелює стереотипи щодо зовнішності й стає ще одним сильним голосом у жіночому репі. У 2018 році alyona alyona переїхала до Києва та вирішила зайнятися кар’єрою співачки. В інтерв’ю для Apple Music вона розповіла, що попри явний профеміністичний та бодіпозитивний настрій кількох свої треків, ці теми не стануть головними в її творчості: «Я не хочу гучних заяв та лозунгів. … Я не хочу говорити про бодіпозитив та гендерну рівність, я буду поступово щось робити. Це мій шлях і мій вибір.»  

Інші альбоми групи

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.