Summa

(LP) Лєра Зданевич
7 Вересня, 2020
summa

Summa — п’ятий альбом колективу My Personal Murderer, що вийшов у грудні 2019. Ось, що пише про альбом Neformat.com.ua у своїй рецензії:

Summa — це подорож по найвіддаленіших закутках власного розуму, де з кожним треком ти занурюєшся все глибше. Така похмура естетика нагадує те, що можна почути на альбомі Kid A від Radiohead, проте музична форма MPM на Summa досягла того моменту, коли її важко порівняти із певним виконавцем чи охарактеризувати у рамках певного жанру. Що це – досі депресивний рок, чи вже щось таке, що можна називати сучасним арт-роком? А, може, просто альтернатива, і саме так вона має звучати у 2020 році? Так чи інакше, майже краутрокові гіпнотичні ритми тут плавно перемежовуються нойзовими елементами, неначе це гемінґвеївські вкраплення потоку свідомості, а приємний вуху голос Чеботаренка розповідає про сни під час хвороби в Underbelly, сварку сіамських близнюків у Precious Buddy, переховування від нав’язливого світу у Mantua, та людей, які почали їсти шматочки знайденого метеора в Eater.

Дата виходу: декабрь 2019

Купити музику:

Soundcloud:

Відео:

Група: My Personal Murderer

My Personal Murderer утворився на початку 2008 року в Одесі, але нині базується в Києві. З того часу гурт то з'являвся, то зникав, але діяльності не припиняв. На рахунку колективу декілька альбомів та EP, при чому всі вони різняться між собою та демонструють поступову зміну звучання колективу. Ось, що пишуть про гурт Neformat.com.ua:

 Тактика "видай новий альбом – зіграй кілька концертів – зникни на два-три роки – видай новий альбом" навіть довела до того, що їх почали назвали гуртом-привидом. Проте саме такий імідж найбільше пасує їхній музиці. Пройшовши шлях від готичної естетики на Streets of Sheryl (2009) до лаконічного депресивного року наSisters Loving Brothers (2011); від шугейзності Cauchemar (2016) до ембіентно-дроунових експериментів на Bozhemuha (2017) й Summa (2019), гурт не втратив того особливого звучання й тої унікальної атмосфери відчуженості, яка лейтмотивом проходить через усю творчість і властива, мабуть, лише їм одним.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.