14 листопада відбувся реліз нового повноформатного альбому SadSvit — Цвіт магнолії. Лонгплей складається з 9 треків, які, за словами Богдана, є результатом півторарічної творчої подорожі, де були як сумніви, так і натхнення.
«Альбом “Цвіт магнолії” — це більш ніж просто музика. Це глибоке особисте переживання того, як важливо проживати кожен момент тут і зараз. У цьому альбомі я перейшов від класичних звучань до більш експериментального — експресивних форм, щоб передати справжні емоції та особливу атмосферу», — розповів SadSvit в ефірі Радіо Промінь.
Спеціально для нашої рубрики «Пісня за піснею» SadSvit розповів про кожен трек альбому.
SadSvit (справжнє ім’я Богдан Розвадовський) — 20-річний музикант з Івано-Франківська. Він автор однієї з найпопулярніших пісень війни — Касета. Трек став вірусним після того, як став саундтреком до відео бригади «Азов» про будні бійців.
Окрім Цвіту магнолії дискографія SadSvit’a налічує три лонгплеї: Cassette, 20&21 та Неонова мрія, а також мініальбом Холод спільно з Sad Novelist.
Музика в моєму житті
Це є доволі емоційне інтро, яке окреслює роль музики як основного джерела сили та натхнення. Трек передає відчуття глибокого зв’язку з творчістю, що допомагає пережити різні життєві труднощі.
Море
Море — це атмосферна пісня, яка наповнена меланхолією та спокоєм. Вона створює образ нескінчених хвиль, що переносять слухача у простір спогадів та різних мрій, викликаючи почуття ностальгії.
Горизонти
Це одна з моїх улюблених, якщо не найулюбленіша, пісня. Тому що вона була взагалі першою, яку я зробив, коли починав робити цей альбом. Знову ж таки ця пісня про надію, тому що там є рядок:
«Місяць прийме цей бій, не порушить свій стрій» .
Що означає те, що місяць стає перед силою ночі й готовий боротися, йти до кінця. Це любовна історія, яка розказує, що ми все подолаємо і все буде добре.
Не моє місто
Доволі сумна, але прониклива історія про відчуження та пошуки свого місця у світі. Трек досліджує різноманітні теми ідентичності, втечі, прийняття себе в умовах чужого простору, що, я думаю, буде актуально багатьом українцям.
Твій промінь
Це доволі весела композиція, але насправді вона має інший сенс. Це пісня про звернення ліричного героя до своєї другої половинки, яка наразі не є поруч з ним, тобто вона на небі. Для того, щоб відчути її тепло, він виходить на вулицю, гуляє і ловить сонячні промені. Ці промені — це відчуття присутності людини, якої вже немає поруч. Відповідно він малює на вулиці, щоб ця людина могла бачити, що він це робить для неї.
«Сьогодні падав дощ. А завтра, кажуть, буде сніг».
Це також доволі емоційне підсилення очікування. Не кожен день світить на небі сонце. Відповідно, це ще додає ваги цим променям, які бачить ліричний персонаж.
Той хто пісню грав
Пісня Той, хто пісню грав — це реліз, який вийшов ще влітку. Вона про те, що музика надихає нас, музика дає нам віру в життя, без неї взагалі неможливо жити. Лейтмотив — той, хто пісню грає, здолає тисячу доріг. Тому що впродовж всієї нашої історії, в будь-яких умовах, ми співали пісні, це є закріплено з нами. Це просто нагадування, що якщо ти будеш співати пісню, ти зможеш подолати все. Тому що воно тебе буде підсилювати, мотивувати й давати тобі надії.
Надія в моєму житті
Це продовження теми попередніх пісень. Але тут саме акцент йде на зміну звучання, тому що альбом поділений на дві частини. Я хотів зробити альбом для всіх: щоб слухали й мої давні фанати, і, можливо, нових заволокти своїм новим стилем. Скіт Надія в моєму житті — це мій короткий, але емоційний монолог, в якому я розповідаю, як я відчуваю надію, який змінюється на доволі жорсткий інструментал. Він дає прев’ю до того, що буде далі.
Все одно
Це перший трек в такому стилі на цьому альбомі. Цим треком я хотів сказати: «Дивіться, мені байдуже, я можу робити все, що я хочу, тому що я отримую від цього задоволення». Я не хочу створювати пісні на основі коментарів, які мені пишуть в інтернеті. «Раніше було краще» і всякої фігні. Ні. Це пісня про те, що тобі має бути все одно. Ти можеш робити у своїй творчості все, що захочеш. Тому що творчість — це не про людей, які пишуть, що раніше було краще. Або «Пиши постпанк!» і всяка така хуйня. Ні. Це про те, що ти можеш почуватися абсолютно вільним в мистецтві й робити що хочеш, виражати себе, як хочеш.
Крізь хаос
Також доволі енергійно-динамічна пісня. Натхнення я черпав з аніме-опенінгів. Пісня, яка має надихати, яка має мотивувати, тому що в ній вже в більш енергійній формі розповідається про те, як долати різні перешкоди, шляхи. Що б у світі не відбувалося, ми будемо це долати. Ми будемо йти через ураган, вітер, торнадо, через будь-що. Тому що це дуже важливо для нас, нашого ментального здоров’я, нашого майбутнього.
Зіниці
Це вже більш інтимна та особиста пісня. Пісня про втрату жаги до життя. Коли ти втрачаєш відчуття любові, не тільки до людини. Коли ти втрачаєш любов до всього, в принципі. Коли ти втрачаєш відчуття, коли просто йдеш і думаєш: «Ой, як я люблю холодне повітря ранкове». Воно змінюється на відчуття агресії, незрозумілості, дуже змішані динамічні почуття. Це якраз пісня про це, але саме лірична обгортка цього — є людина.
Напевно ти
Напевно ти — це останній трек в альбомі, він релізнутий ще взимку 2024 року. Він підсумовує весь альбом. Я стараюся через людські образи робити метафори до кохання та до всього, що тебе оточує. Це таке тепло всередині, яке виникає, коли ти на щось дивишся, щось чуєш. Це дуже-дуже важливо, щоб залишати свідомий розум, відчуття надії. Щоб не було відчуття, що все дарма. Ні, тому що кохання породжує надію.
Читайте також: Пісня за піснею: Tery про альбом «Як тебе знайти?»
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: