Зорепад релізів: українські музичні новинки за останній тиждень

Спеціально для тих, хто не встигає слідкувати за усіма новинками українських музикантів, але хочуть розбиратись у тому, що коїться, раз на тиждень ми випускаємо рубрику “Зорепад релізів”.

Альбоми

Предсмертная кадриль — Прости

За словами учасників гурту Предсмертная кадриль, вони грають у стилі готичний пост-панк, а джерела натхнення черпають у The Cure, The Killing Joke, Chamelions, Diät, Siouxsie and the Banshees, Sisters of Mercy, Сhristian Death тощо.

Сингли

In Movement — Не втекти + Тиша

Метал/хардкор гурт з міста Виноградів (Закарпаття), заснований у липні 2013 року, випустив два нові сингли — Тиша та Не втекти. За словами музикантів, пісні є продовженням курсу, взятого на дебютному міні-альбомі Ніхто не помре сьогодні (2015). Обидва сингли увійдуть до майбутнього альбому.

Кліпи

НАТОЛІЧ — Важко

Четвертий кліп українського гурту НАТОЛІЧ на пісню Важко з другого студійного альбому Amon-Ra. Режисерка — Інна Грабар, яка раніше знімала для Лавіки, Наталі МогилевськоїВіталіка Козловського та інших.

KiRA MAZUR — VITEROK

Нова відеоробота режисера Сергія Сакаля знімалась під Львовом. «Вперше вийшов кліп, де я повністю відповідала своїй суті, як мені здається. Я не грала, а відчувала і була собою. Це я! Я справжня, зі своєю музикою і баченням», — розповіла виконавиця.

Тері Фао — Де…

За зйомку та монтаж кліпу відповідала Artory web video studio. У зйомках відео взяли участь танцівники Олег Моіса та Аня Белан. Хореограф-постановник — Валерія Кулінова. Дізнатись більше.

Midnight Daddies — Небо

Дебютна відеоробота електронного тандему Midnight Daddies на сингл Небо.

РОМАН ФЕОКТИСТОВ — Честными

Сольний проект Романа Феоктістова існує вже три роки, тим не менш за цей час випустив три треки. Кліп Честными є дебютним для музиканта.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.