BusiCama

Лєра Зданевич
3 Липня, 2020
BusiCama

BusiCama – гурт, що визначає себе як «чотириголову богиню філософського етно-джаз-хопу». Проєкт утворився в Харкові у 2012-му році. Зараз BusiCama – це дует, який на концертах перетворюється в квартет. До засновників гурту Олександра Кудя (гітара, тексти) і Кароліни Кудріної (вокал, клавіші, тексти) приєднуються Сергій Ценнер (ударні) та Ілля Романенко (духові).

Пошук місця людини у Всесвіті і в сучасному урбанізованому світі – центральна тема творчості колективу. На чому тримається світ («World afloat»), як не втрачати себе («Be best you can»), «Що означає дружба», «Що робить любов з людьми», коли закінчиться «Ера риб» – на ці питання гурт відповідає у своїх піснях.
BusiCama пишуть пісні українською, англійською, російською та французькою мовами. У їхньому доробку є EP «L’Âge des poissons» (2014), а сингли «Be best you can» та «World Afloat» потрапили до компіляції молодих артистів лейблу «Masterskaya» (2018). Гурт виступав у рамках таких фестивалів і проектів як День Музики, Sofar Sounds у Києві та Харкові, Hedonism Festival, NametFest, Kharkiv Poetry Open Air, BookFest та інших. На даний момент гурт пише перший повноформатний альбом.
Город: Харьков
Год основания: 2012

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.