Disappeared Completely

Лєра Зданевич
5 Липня, 2020
Disappeared Completely

Disappeared Completely — інді-поп гурт заснований у 2016 році.
Гурт є представником міжнародного лейблу «La belle musique». У творчому доробку артистів: альбом «Sea of Fallen Nests» (2017 рік) та ЕР «Dissolve» (2019 рік). Дебютний сольний концерт виконавців відбувся у 2018 році в арт-просторі «Mezzanine». Окрім того, гурт неодноразово виступав на Кураж Базар та фестивалях «Kyiv music days» і «Open Air».
Музиканти кажуть, що при написанні музики надихалися Massive Attack, Pink Floyd та Radiohead.
Склад гурту: Віталій Шапка, Вікторія Федоренко, Христина Загорська, Михайло Алещенко.

Як розповідають учасники, історія гурту почалась із “музичних витівок” соліста Віталія Шапки. Готуючись до одного з університетських заходів, Шапка познайомився з вокалісткою Вікторією. Студенти створили дует, а згодом до гурту доєдналися клавішниця Христина Загорська та гітарист Антон Сьомаш. Перші пісні «Free» та «In the Sea» записувалися в кімнаті гуртожитку, а в якості мікрофону виступав iPhone 4 обгорнутий ганчіркою.

Переломний момент стався, коли блогерка Наталія Шелягіна на Youtube-каналі «Wylsacom» порекомендувала глядачам послухати треки «Disappeared Completely». Після цього гурт підписав французький лейбл «La belle musique». У 2017 артисти випустили дебютний альбом «Sea of Fallen Nests», який оцінили слухачі з Європи.
У 2018-му до гурту прийшов гітарист Михайло Алещенко.
Цього ж року артисти зібрали майже 400 слухачів на дебютному сольному концерті у Києві.

На початку 2019-го відбулася прем‘єра міні-альбому «Dissolve». Однойменна пісня з релізу потрапила в топ-чарт «Краще за тиждень» в Apple Music.

Город: Київ
Год основания: 2017

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.