KOSMOPOLIS

Лєра Зданевич
5 Серпня, 2020
Kosmopolis

KOSMOPOLIS виникли у 2019,після декількох років гаражної історії, змін складу і назв. Кілька років хлопці шукали свій звук та писали пісні. У складі гурту, крім фронтмена Андрія Ярошенко, двоє його друзів: В’ячеслав Стасюк на барабанах і Олександр Харченков на бас-гітарі. Разом хлопці балансують між форматами «radiofriendly» та «потяжче». Перший сингл гурту Не про нас вийшов у жовтні та потрапив до ефірів українських радіостанцій. У грудні 2019 хлопці випустили дебютний лонгплей Матерія, що складається з 10 пісень.

«Особисто для мене, “Матерія” – це збірка спогадів. Кожного разу, коли я слухаю ту чи іншу пісню, я ніби включаю короткометражний фільм, який починається з написання першого рядка і закінчується натисканням кнопки “стоп” в студії звукозапису. “Матерія” – це сукупність сил, емоцій і ідей, кожна пісня – маленька історія з життя, реальний досвід і перший крок до великого початку», – говорить про платівку вокаліст Kosmopolis Андрій Ярошенко.

До альбому потрапили нові пісні та презентовані раніше сингли «Не Про Нас» та «Час Пік». А також кілька пісень з репертуару гурту L’UVERS – ранньої версії Kosmopolis. Мова йде про композиції «Дай Мені», «Ілюзії» та «Все, Що Нам Треба». Перший живий виступ гурту відбувся 6 лютого у клубі Atlas. Менеджментом, продюсуванням і букінгом рок-тріо завдячують Internal Management і компанії Moon Records.

Город: Київ
Год основания: 2019

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.