One Planet Orchestra

Лера Пирус
24 Листопада, 2018

One Planet Orchestra – багатоінструментальний оркестр-бенд, що розсунув горизонти тем, які здатна осягнути українська музика. Знакові пісні гурту – це культурні висловлювання на теми змін клімату, глобального вимирання видів, урбанізації, бідності та боротьби за права.
Композиції One Planet Orchestra позбавлені будь-якої плакатності, навпаки – це глибокі особисті переживання навколишнього світу, його краси і занепаду, пронизані потужною вірою у відродження.
Оркестр-бенд створено у сучасний спосіб: влітку 2016 року громадський активіст, засновник першого веганського кафе в Україні One Planet, ініціатор створення екологічної та зоозахисної ГО Єдина Планета Павло Вишебаба опублікував на своїй сторінці у фейсбук допис, що він написав альбом для багатоінструментального гурту й запрошує музикантів приєднатись до нового колективу. Відгукнулись близько 50 музикантів різноманітного спрямування і після кастингу та репетицій було створено дивовижне поєднання академічних, джазових та інді-рок музикантів.
Після серії виступів на фестивалях, радіо і представлення гурту публіці One Planet Orchestra оголосили краудандингову кампанію і за кілька місяців стали першим українським гуртом, якому вдалося зібрати кошти на альбом на вітчизняному спільнокошті. Загалом слухачі фондували понад 45 тисяч гривень.
Далі гурт занурився у запис дебютної платівки. Широка підтримка аудиторії дозволила записати пісні на одній з кращих студій в Україні – «Na Hati Reccords» та видати альбом «Саме той час!» на лейблі «MOON Records».
Непросто підрахувати загальний склад One Planet Orchestra, оскільки лідер гурту Павло Вишебаба змінює формати в залежності від творчих завдань, можливостей концертного майданчика та особистої інтуїції. Загалом у його діяльності вже взяли і беруть участь близько 30 музикантів.
Базові учасники колективу:
Павло Вишебаба – слова, музика, вокал
Поліна Шмельова – бек-вокал
Андрій Біляков – ударні, перкусія
Андрій Сивак – бас-гітара
Дмитро Бугров – гітара
Василь Садовий – цимбали
Дмитро Ханенко – труба

Город: Київ
Год основания: 2016

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.