Umru’Ka

Лєра Зданевич
7 Вересня, 2020
umru`ka

Umru’Ka — український альт-рок/поп мандрівний артист, що випускає музику з різних куточків Європи. Проєкт був організований Іллею Кошицьким у 2018 році як гурт одного виконавця. Всі інструментальні партії написані та зіграні Іллею. На сьогодні Ілля грає на 15 інструментах. Музикант вважає, що його музика підійде тим, хто слухає Muse, Oh Wonder, Друга Ріка та Скрябін.
Назва “عمرك” (Umru’Ka) означає “ваш вік/покоління”. Пісні проєкту грають на радіо Banks (Австралія) та на National FM (Ірландія). Про проєкт писали Cort Official, Izotop Official, Vulyk.ua та журнал Era.

Umru’Ka може допомогти вам з різними емоціями: від фонової музики, коли вам потрібно зосередитись, до агресивного альт-року, коли вам потрібно трішки мотивації. В останніх релізах можна почути звуки навколишньої природи, океанських хвиль та переспіви зникаючих видів птахів за підтримки WWF. Проєкти Umru’Ka поєднують легке синт-вейв звучання та акустичні ритмічні секції, створюючи атмосферу мрійливого синтпопу, ідеального для занурення всих тих, кому на душі тяжко. — говорить музикант.

Город: Суми
Год основания: 2018

Купить музыку:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.