Головна
>
Кіно
>

Культовий журнал «Кіно-Коло» відновлює свою роботу

Культовий журнал «Кіно-Коло» відновлює свою роботу

«Кіно-Коло» — профільне видання про українське кіно та кіновиробництво. Журнал виходив у світ 11 років, протягом 1997-2008-их років. Після 14-річної паузи, новий номер журналу «Кіно-Коло» презентують на Київському тижні критики у жовтні.

Після 14 років творчого мовчання, журнал «Кіно-Коло» відновлює свою роботу в друкованому та онлайн форматі. Виходитиме проєкт у видавничому домі «Антиквар».

Вихід першого числа планували на квітень 2022 року, однак через повномасштабне вторгнення Російської Федерації довелось відтермінувати вихід. У редакції мають «намір продовжувати писати про українське кіно, говорити про кінематограф із його творцями, дискутувати про українське кіно й кінопроцеси, критикувати й аналізувати кіно та закохувати в нього не лишень українську публіку».

«Свого часу часопис екранних мистецтв КІНО-КОЛО став першим та єдиним у Незалежній Україні виданням, що вело суто про українське й світове кіно…Сьогодні маємо стовідсотково гарну новину для себе й для всіх – анонсуємо відновлення часопису КІНО-КОЛО», зазначають на Facebook-сторінці проєкту.

Засновником проєкту КіноКоло є кінокритик та ведучий Володимир Войтенко. Одним із співзасновників першого видання був також Олександр Роднянський, проєкт виходив за підтримки «1+1».


Читайте також: Львівський міжнародний BookForum оголосив програму фестивалю

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023