Головна
>
Кіно
>

Довженко-центр відновлює кінопокази у співпраці з Kino42

Довженко-центр відновлює кінопокази у співпраці з Kino42

Нова програма кінопоказів Довженко-центру у кінотеатрі Kino42 має назву «Дивне, химерне, фантастичне». Перший фільм— «Оберіг» Миколи Рашеєва — можна буде побачити вже 8 липня о 19.15.

У межах нової програми кінопоказів у Києві Довженко-центр покаже українське класичне та раніше приховане кіно, об’єднане чимось дивним, химерним і фантастичним..

«Ви побачите фільми, які вже увійшли до українського кіноканону, та стрічки, що заслуговують на місце в ньому, але не отримали належної уваги і доступу до глядача через несправедливу політику та турбулентність свого часу», — пишуть на сторінці Довженко-центру.

Першим у програмі покажуть горор українського режисера Миколи Рашеєва «Оберіг» (1990). Це історія двох побратимів з далекого поліського села, які перебралися до Києва в пошуках кращої долі.

«На відміну від «Вія» (першого знакового українського горрору) місцем фантастичних подій виявляється Київ, а до містичної складової додаються елементи соціального реалізму і навіть комедії абсурду. Все разом це створює похмуру історію про вічну опозицію між селом та містом, класичну для 90-х розповідь про прихід доби «несподіваних можливостей» та розповідь про маленьку людину, що поступово втрачає не лише своє коріння, але й себе», — розповідають організатори.

Фільм представить кінознавець та режисер Станіслав Битюцький.

Покази відбудуться 8, 15 та 22 липня. Квитки можна придбати за посиланням. Вартість 120 гривень.


Читайте також: Фільм «Не все буде добре» захисниці Хелени Максьом з’явився на TakFlix

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
10 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024