Головна
>
Кіно
>

У прокат виходить фільм про Революцію Гідності очима гурту Dakh Daughters

У прокат виходить фільм про Революцію Гідності очима гурту Dakh Daughters

Із 24 листопада в український прокат виходить фільм Ірени Стеценко «РОЗИ. Фільм-кабаре». Стрічка розповість про життя та творчість фрік-кабаре Dakh Daughters упродовж шести років — під час та після подій Революції Гідності.

«РОЗИ. Фільм-кабаре» — це історія про народження громадянської гідності, зіграна мовою кабаре, дівчатами у білому гримі й чорних балетних пачках. Трагікомічний мюзикл про життя та творчість гурту Dakh Daughters.

У 2012 сім актрис відомого Київського театру Дах створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд Dakh Daughters. Рівно рік по тому вони, разом з багатьма українцями, мусили вийти на Майдан за право жити у вільній, європейській країні.

Фільм фіксує документальні події 2014 року, що поклали початок єднанню українського народу у власному виборі свободи та незалежності від Росії. Засобами музично-театрального перфомансу, фільм розкриває красу та труднощі торування власного шляху — жінки, мисткині, громадянки країни, що переживає революцію та війну.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно у Шеффілді (Sheffield Doc/Fest) у 2021 році, національна — на Міжнародному кінофестивалі документального кіно про права людини Docudays UA-2021. Повнометражний дебют
авторки отримав Спеціальну відзнаку Премії Андрія Матросова на DOCUDAYS UA-2021.

Фільм виходить у прокат із 24 листопада у Києві, Львові, та Одесі. Детальну інформацію та новини про розклад показів, шукайте у соцмережах проєкту: Facebook та Instagram.


Читайте також: Кінофестиваль «Молодість» оголосив цьогорічну програму

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
10 години тому
Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024