Головна
>
Кіно
>

У прокат виходить фільм про Революцію Гідності очима гурту Dakh Daughters

У прокат виходить фільм про Революцію Гідності очима гурту Dakh Daughters

Із 24 листопада в український прокат виходить фільм Ірени Стеценко «РОЗИ. Фільм-кабаре». Стрічка розповість про життя та творчість фрік-кабаре Dakh Daughters упродовж шести років — під час та після подій Революції Гідності.

«РОЗИ. Фільм-кабаре» — це історія про народження громадянської гідності, зіграна мовою кабаре, дівчатами у білому гримі й чорних балетних пачках. Трагікомічний мюзикл про життя та творчість гурту Dakh Daughters.

У 2012 сім актрис відомого Київського театру Дах створили інтелектуальний фрік-кабаре бенд Dakh Daughters. Рівно рік по тому вони, разом з багатьма українцями, мусили вийти на Майдан за право жити у вільній, європейській країні.

Фільм фіксує документальні події 2014 року, що поклали початок єднанню українського народу у власному виборі свободи та незалежності від Росії. Засобами музично-театрального перфомансу, фільм розкриває красу та труднощі торування власного шляху — жінки, мисткині, громадянки країни, що переживає революцію та війну.

Міжнародна прем’єра фільму відбулася на Міжнародному фестивалі документального кіно у Шеффілді (Sheffield Doc/Fest) у 2021 році, національна — на Міжнародному кінофестивалі документального кіно про права людини Docudays UA-2021. Повнометражний дебют
авторки отримав Спеціальну відзнаку Премії Андрія Матросова на DOCUDAYS UA-2021.

Фільм виходить у прокат із 24 листопада у Києві, Львові, та Одесі. Детальну інформацію та новини про розклад показів, шукайте у соцмережах проєкту: Facebook та Instagram.


Читайте також: Кінофестиваль «Молодість» оголосив цьогорічну програму

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023