Головна
>
Анонси
>

«Стоп-Земля»: у Хвильовому відбудеться презентація саундтреку з фільму

«Стоп-Земля»: у Хвильовому відбудеться презентація саундтреку з фільму

20 січня в прокат вийде стрічка Катерини Горностай «Стоп-Земля». 13 січня у Хвильовому відбудеться презентація саундтреків до фільму та лайв Мар’яни Клочко, яка написала більшу частину музики до нього.

«Стоп-Земля» — дебютний повнометражний фільм режисерки Катерини Горностай.

Це історія про 16-річну Машу, яка вчиться в звичайній київській школі в 11-А класі, з домішками напруженої шкільної буденності та закоханості в однокласника.

У стрічці звучатимуть треки українських андеграундних артистів: Євгена Гордєєва (Kurs Valut, МС Брехунець), Світлани Няньо, Анатолія Бєлова та Григорія Бабанського (Людська Подоба), Сашка Васильківського (VNATURE), Андрія Гандзюка (Джонні Дивний) та Богдана Єремейчука (Wootabi), Олександри Морозової та інших. Авторка фільму розповідає, що «змусила» фільм слухати цю музику, хоч молодь і дивиться в сторону російських артистів.

Основний саундтрек та кілька музичних тем до фільму написала львів’янка Мар’яна Клочко — музикантка, дизайнерка та фотографка. Вона і раніше писала музику для кіно, та повний метр — для неї новий досвід.

У коментарі для LiRoom Мар’яна Клочко зізналась, що слово «саундтрек» їй інколи заважає:

«Воно ніби натякає, що це якась одна тема, чи один трек. Можливо, в деяких роботах саме так і є, але в нашому фільмі є багато різних по настрою тем, кожна з яких моє свою емоцію. Принаймні, я саме так це сприймаю. А головною метою, мабуть, є те, щоб всі вони в результаті «працювали». Я люблю метафори, назвемо фільм — стравою, в ній музика — приправа: її небагато, вона майже розчиняється, але присутня і підкреслює смак».

Дізнатися розклад заходу та слідкувати за оновленнями події можна за посиланням.


Нагадаємо, що раніше Freel випустив пісню Давній друг, яка стала саундтреком до нової книжки Артема Чеха «Хто ти такий?».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Мистецтво свідчень: чому Голодомор — не міф. І як про трагедію розповідають у кіно, літературі та музиці
Кравченко Марія Кравченко Марія
25 Листопада, 2023
Література
Чому ти любиш Різдво? Читаємо уривок з книжки «27 днів до Різдва» Дзвінки Матіяш
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
23 Листопада, 2023
Музика
Відеошоу «Не за кадром»: Женя Галич про «останні» концерти O.Torvald, діяльність в ЗСУ та молодих артистів
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Листопада, 2023