Seafret дивляться та коментують 5 українських кліпів

Британський інді-дует Seafret уперше завітав в Україну минулого року та виступив на фестивалі Atlas Weekend. Тепер музиканти повертаються із повноцінним сольним концертом, який пройде 1 грудня в клубі Atlas.

Напередодні цієї події ми попросили гурт, який відомий своїми душевними кліпами (зокрема із зіркою “Гри Престолів” Мейзі Вільямс) подивитися кілька кліпів українських музикантів, та прокоментувати їх. Ось що із цього вийшло.


Prince Albert – Fall

Мені подобається таке сире відео, яке супроводжує цю пісню. Вони дуже круто поєднуються. У треці є кілька по-справжньому атмосферних моментів.

Океан Ельзи – В небо жене

У цьому відео є кілька справді класних та емоційних кадрів. Також подобається як енергетичний натиск відео досягає свого піку на сцені із бійкою.

The Unsleeping – You Drive My Four Wheel Coffin

Це не та пісня, яка чіпляє із першого разу, але відео дуже потужне і очевидно, що на його створення пішло дуже багато сил та думок. Зрештою, ми полюбили пісню. Здається, цей гурт піде дуже далеко.

Возможно, лучший украинский релиз этого года. Рецензия на The Unsleeping — Deviatve

Lucas Bird – Choices

Дуже подобається те як легко та невимушено це слухається. Коли дивишся відео, розумієш, що вони це робили із любов’ю, а їх друзі їх дуже підтримують. Чудова робота.

The Elephants – Friend

О, тут точно відчувається вплив Mumford & Sons! Дуже миле, гарно зняте та просте відео до приємного, розслабляючого треку.


А ось той самий кліп Seafret із Мейзі Вільямс. До зустрічі на концерті!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.