Головна
>
Музика
>

В Берліні відбудеться благодійний концерт «Чорнобиль»

В Берліні відбудеться благодійний концерт «Чорнобиль»

7 травня в Берліні відбудеться благодійний концерт-перформанс на основі саундтреку до серіалу «Чорнобиль» від ісландської віолончелістки Гільдур Ґуднадоттір, Сема Слейтера і Кріса Уотсона.

Гільдур Ґуднадоттір, Кріс Уотсон та Сем Слейтер автори саундтреку до серіалу HBO «Чорнобиль», який з вторгненням Росії в Україну отримує нові значення. На сцені до музикантів приєднаються Тереза ​​Баумгартнер (світловий дизайн) і Франческо Донаделло (просторовість звуку). Це буде мистецька заява на підтримку України.

Концерт пройде у приміщенні колишньої електростанції в центрі Берліна —  Kraftwerk. Буде дві сесії концерту: о 18:00 та о 22:00

Вартість квитків коливається від 30 до 100 євро, їх можна придбати за посиланням. Також можна внести 30 євро без відвідування концерту або збільшити свій внесок, купивши кілька квитків.

Усі кошти будуть передані різним благодійним організаціям, що надають гуманітарну та медичну допомогу Україні: українському центру Help Ukraine, Ukraine-Hilfe Berlin e.V. та Українському Дому у Варшаві.


Читайте також: «Друга Ріка» вирушає в благодійний європейський тур

 

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023