Головна
>
Музика
>

Closer анонсував фестиваль: яким буде Black Factory-2022?

Closer анонсував фестиваль: яким буде Black Factory-2022?

3 грудня у Києві відбудеться вечірка Black Factory від команди Closer. Цьогоріч івент пройде в скороченому форматі під назвою Blackout edition.

Що таке Black! Factory?

Black! Factory починався як серія вечірок, а у 2019 році перетворився на самостійний фестиваль авангардної електронної музики від команди Closer.

У 2021 році в лайн-апі організатори зібрали 20 артистів із 8 країн, а головний акцент зробили на в живих виступах та різноманітності жанрів. Тоді команда LiRoom відслухала лайнап та вибрала тих кого варто послухати. Декого з них можна буде почути і цього року.

Blackout edition відбудеться на території клубу Closer (вул. Нижньоюрківська, 31) та артпростору Mezzanine (за тією ж адресою).

В лайн-апі — 20 артистів, дев’ять з них лайви діджеїв та музикантів: Garden Krist, Hungry Boys, Ship Her Son, The Against та інших.

Крім цього організатори готують кілька інсталяцій з ліхтариками у темряві та роботами сучасних митців.

Також обіцяють економити на світлі та потужний генератор, що дасть змогу провести захід попри відключення електропостачання.

«На постері Блек! Фекторі декілька шарів розірваного металу, крізь який пробивається промінь світла. То світить ліхтарик під час відключення, а ще наша впевненість під час невизначеності, наше яскраве майбутнє під час розірваного теперішнього, але в першу чергу — то наш гумор, бо, можете сміятися, саме він робить нас сильними і людяними навіть у ситуаціях, коли не до гумору», — кажуть організатори.

Подію відкриють о 14:00 годині з виступу Jazzmate в Клоузері, перший концерт у Мезаніні почнеться о 14:30 год. Детальний розклад опублікують згодом.

Купити квитки можна за посиланням, ціна наразі — 400 гривень.


Читайте також: vioria про новий альбом «6 причин закохатися»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024