Головна
>
Музика
>

Українізація Lely45, Ницо Потворно про русню, альбом Blooms Corda та інші релізи цієї п’ятниці

Українізація Lely45, Ницо Потворно про русню, альбом Blooms Corda та інші релізи цієї п’ятниці

Сьогодні п’ятниця, а це означає, що ми маємо цілу купу релізів на стрімінгових сервісах. Зібрали для вас три альбоми та кілька синглів і розповідаємо про них.

Blooms Corda — Найдорожчі у світі речі (LP)

Найдорожчі у світі речі — новий лонгплей гурту Blooms Corda. До альбому ввійшло 10 треків, які записувались від початку 2021 року і до сьогодні.

«Перші три тижні після повномасштабного вторгнення Росії на територію України, кожен з нас не міг слухати жодної музики взагалі, але зараз маленькими кроками вона повертається у наші життя та допомагає переживати те, що з усіма нами зараз відбувається», — пише колектив.

Так вони вирішили, що випустять цей альбом, адже «будь-яка творчість — це ще один спосіб протидіяти смерті, нищенню та заціпенінню».

SI Process — EP/2

SI Process — сольний проєкт барабанщика Вагоновожатих Стаса Іващенка. EP/2 — його другий сольний ЕР. Перший EP Signals вийшов у 2020 році та увійшов в рейтинг 20 найкращих українських альбомів того року за версією LiRoom.

«Щоразу обираючи дату релізу, який був зведений ще наприкінці січня, я опинявся в пастці “відкладеного часу”. Потрібний день ніколи не наставав. Новини постійно говорили мені про недоречність цього цієї миті. Але війна навчила жити й цінувати момент «зараз», відібравши можливість будувати плани, вона не відібрала віру, тому, все що залишається нам, це продовжувати героїчно боротися та вірити. Так починається наша нова історія, в новому світі дуальності, з чистого білого листа, з усіма ранами та болем, але мужністю та незламністю», — розповідає музикант.

Khvylia — Operation Perevtilennya

Це дебютний реліз новоствореного лейблу «Хвиля», мета якого — просувати нову хвилю українських артистів та допомагати їм розкрити та розкрити свої таланти.

А Operation Perevtilennya став маніфестом та найпрозорішою рефлексією на події останніх 3 місяців. 12 з 13 треків компіляції були написані після 24 лютого 2022 року.

«Вони прямо відображають внутрішній стан людей, переживших війну, а хронологія та послідовність треків на релізі дасть змогу особам, не бувавшим в Україні відчути на собі весь спектр емоцій та хоча б метафізично пройти обряд “Перевтілення”»,пояснюють у лейблі.

Послухати та придбати альбом можна на bandcamp. 50% від зібраних коштів скерують до благодійної організації Київ Волонтерський, Repair Together та бійцям на передовій.

Ницо Потворно — Русні пизда

Ницо Потворно — сольний проєкт Сергія Гусака, який вирішив лаконічно нагадати, що «безсмертної русні нема»

«Я не знаю, коли закінчиться війна. Але я точно знаю, що русні пізда», — каже Сергій Гусак.

Слухати на стримінгових платформах за посиланням.

Люсі, Hyphen DashBabusi

Українська співачка Люсі разом з гуртом Hyphen Dash презентували трек Babusi

Lely45 — Танцює зі смертю

Співачка Lely45, яка потрапила до нашого топу альбомів 2021-го року, випускаючи «російську за своєю суттю музику», сьогодні презентувала вже другий українськомовний сингл.


Читайте також: Діти у харківському метро, нуар від Sheetel та камбек Stoned Jesus — добірка музичних релізів

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 хв. тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 години тому
Новини
Від Jerry Heil до Миколи Пацюка: як звучить Київщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому