Головна
>
Музика
>

Пісні про Донбас та присвята Юрію Руфу. Слухаємо новий альбом Карни — «Гуцулізейшн»

Пісні про Донбас та присвята Юрію Руфу. Слухаємо новий альбом Карни — «Гуцулізейшн»

17 травня гурт Карна випустив четвертий повноформатний альбом під назвою Гуцулізейшн. Це четвертий повноформатний альбом гурту, до нього якого увійшло 12 треків. Частина вокалу була записана у 2022 році недалеко від фронту, адже соліст Олекса Ярош служить в лавах ЗСУ. Голос за кадром озвучив актор фільму «Довбуш» Олексій Гнатковський.

Карна — рок-гурт родом з Івано-Франківська, заснований 1997 року. Гурт випустив 4 альбоми: Летимо, Karna, Гуцул-метал, який потрапив до нашого щорічного топу релізів у 2017 році, та Гуцулізейшн.

«Ми знали, що зараз важкі часи, можливо щось не на часі, але продовжували робити, те що ми вміємо найкраще — нову українську музику. Багато друзів підтримувало. Дякуємо!», — кажуть музиканти про новий альбом.

Разом з альбомом гурт випустив лайв-відео на пісню Ритм.

Послухати новий альбом Гуцулізейшн наживо можна буде в червні в межах благодійного туру в Києві, Дніпрі, Вінниці, Одесі та на фестивалі Файне Місто у Львові в серпні.
Купити квитки можна за посиланням.


Читайте також: «Зараз ми в пошуках свого — українського Харкова». Артем Вусик про діяльність «Нафти», премію Курбаса та театр «Варта»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 дні тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024