Головна
>
Музика
>

Лейбл Moзgi перейменувався на Pomitni та оновив список артистів

Лейбл Moзgi перейменувався на Pomitni та оновив список артистів

Сьогодні, 12 червня, лейбл Moзgi (раніше Mozgi) повідомив про те, що зробив ребрендинг. Замість Moзgi Entertinment запускається лейбл відкритого типу Pomitni. Про це повідомила засновниця Ірина Горова. Також лейбл оновив список артистів. На цей момент із ним співпрацюють: Dorofeeva, Otoy, Анна Трінчер, Love, Mary, Nazva, Dima Prokopov.

Читайте також: «Думати, що гумор — це несерйозно, — це піддатися російському впливу», — гурт Nazva про музику, культуру й мистецтво

«І те, що з нами відбулося, це не зовсім ребрендинг –  це про щось глибше. Бренд MOЗGI Entertainment відпрацював, він дав нам неймовірний досвід, артистів, перемоги, але він вичерпав себе. Змінилися контексти, сенси, фокуси, світогляд, змінився кожен з нас – і вже неможливо рухатись далі зі старими поглядами та меседжами, жити минулим», — розповідає Ірина Горова.

Також лейбл повідомив, що змінює концепцію роботи. Основним фокусом буде Artist Service — тобто співпраця з артистом не як підлеглим, а як з партнером.

«Ми надаємо окремі експертизи з диджитал-дистрибуції, концертного сервісу, розробки та реалізації партнерських проєктів та співпраці з брендами», — розповідає Ірина.

Нагадаємо, що лейбл Mozgi зʼявився у 2010 році як правонаступник лейблу «Імперія». Його заснували Потап (Олексій Потапенко) та Ірина Горова. До 2022 року вони вдвох керували цією компанією. Із 2022 року діяльність лейблу Mozgi була сконцентрована в руках Ірини Горової, а сам лейбл покинув і Потап і гурт Mozgi.

Також нагадаємо, що в межах співпраці із Pomitni репер Otoy у травні випустив повноформатний альбом «Недовготривалі відносини», про який ми розповідали окремо.


Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024