Головна
>
Музика
>

Пісня за піснею: Ницо Потворно про новий альбом «А може це я?»

Пісня за піснею: Ницо Потворно про новий альбом «А може це я?»

14 липня Ницо Потворно випустив свій четвертий альбом А може це я? У шести треках на альбомі виконавець фіксує реальність: співає про думскролінг в часи війни, розповідає про сусідку і мужика з бару, а ще — буквально захлинається водою в одній з пісень.

Спеціально для нашої рубрики «Пісня за піснею» Ницо Потворно детальніше розповів про кожен трек.

Ницо Потворно — альтер его Сергія Гусака (ексвокаліста гурту Леді Джанк. Паралельно Гусак працює лором у приватній київській клініці. Більше про те, хто такий Ницо Потворно, чим цікава його творчість і як він вийшов з андеграунду — читайте за посиланням.

Музичний проєкт Ницо Потворно з’явився у 2019 році й з того часу випустив кілька альбомів та синглів. Останній — А може це я? — вийшов 14 липня 2023 року.

Йайа звик 

Це пісня про думскролінг під час війни. Без цього важко існувати, але водночас це знецінює все, що відбувається в житті. Адже по факту ти в будь-яких умовах можеш в прямому ефірі бачити купу смерті й горя, але це несеться настільки швидко, що під час перегляду стрічки новин ти можеш сидіти на унітазі чи пити каву. Саме це відчуття огиди мене і підбурило на написання цієї пісні.

Трикутний ключ

Це навіть не пісня, а просто історія під біт про те, як ми колись з попереднім гуртом верталися в потязі додому з концерту. Тут навіть приспіву нема, нічого не ділиться на куплети. Тупо історія, яка трапилася в потязі років 5 тому.

Вибач Наташа

Колись моя сусідка постійно ходила до мене з претензіями різного штибу: «громко смеюсь», «поздно ложусь», «плохо пою», «хлопаю дверью балкона». Потім вона не витримала і написала заяву дільничому, де описала всі претензії до мене і моєї музики. 

Швидка, але відкладна допомога

Хотів би закрити частину питань про мою роботу на швидкій допомозі описавши деякі випадки, свідками яких я став на посаді лікаря невідкладних станів. Абсолютна більшість випадків на швидкій були точно відкладні, але якщо ви бачите машину швидкої, яка включила сирену і спішить, то варто її пропустити, бо швидка реально швидко їздить не так і часто.

Ше одне 

Роздуми про мужика якого я побачив в барі. Просто фіксую реальність. Слова приспіву цієї пісні я виніс в назву альбому.

Душніла

Гімн всіх душних людей, ця пісня так само звучить дуже душно і нудно. В кінці кожного приспіву я захлинаюся водою в прямому сенсі. Сидів біля мікрофона і заливав собі в горлянку воду.


Читайте також: The Pamphlets про мініальбом Svit Na Doloni

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024