Головна
>
Музика
>

Spotify запустив Wrapped 2022

Spotify запустив Wrapped 2022

Стримінговий сервіс Spotify запустив функцію Wrapped 2022, що дозволяє переглянути особисті підсумки року для користувачів.

Що таке Wrapped?

Spotify Wrapped — вірусна маркетингова кампанія, що розпочалася у 2016 році. З того часу щороку мільйони активних користувачів Spotify чекають цю функцію, адже вони можуть своїми результатами з друзями і порівняти свої музичні смаки з попередніми роками.

Spotify Wrapped базує свою статистику на слухацьких звичках користувачів у період з 1 січня по 31 жовтня.

Wrapped генерує персональний рейтинг подкастів, пісень, виконавців і жанрів, а також кількість хвилин, проведених у Spotify.

А також пропонує змішаний список відтворення зі ста ваших найкращих пісень за рік.

Щороку функція удосконалюється. Так, у 2021 Spotify визначав, які треки з плейлистів користувача могли б стати саундтреками для кінофільмів; «музичну ауру» користувача на основі настрою пісень, темпу музики й обкладинок альбомів. Також була доступна інтерактивна гра «Дві правди, одна брехня», у якій потрібно відповісти на питання, яке стосується вашого плейлиста.

Що нового у 2022 році?

Цьогоріч повернули класичні історії даних і додали нові функції:

  • Особистість слухача. У компанії зазначають, що справа не лише в тому, що ви слухали, але й у тому, що це говорить про ваш музичний смак. Відтак, цього року під час Wrapped платформа продемонструє 16 різних типів слухачів, створених Spotify для 2022 Wrapped. Ваш Wrapped продемонструє вашу особистість на основі того, як ви слухали музику протягом року. Більше про це за посиланням.
  • Аудіодень. Це інтерактивна історія що дає змогу зазирнути в те, як ваш музичний смак розвивався протягом дня. Аудіодень демонструє нішеві настрої та естетичні описи музики, яку ви слухали вранці, вдень і ввечері.

Також цього року ділитися своїми картками Wrapped користувачі зможуть у WhatsApp і Line. Крім цього юзери можуть розблокувати персоналізовану лінзу Snapchat, яка відображає їх особистість слухача.

Як отримати статистику?

Щоб отримати Spotify Wrapped 2022 переконайтеся, що на вашому смартфоні встановлено найновішу версію програми Spotify з усіма останніми оновленнями.

Після цього Spotify Wrapped буде відображатися на головному екрані. Якщо ж ні — спробуйте ввести «Wrapped» у рядок пошуку, як зазвичай під час пошуку будь-якої пісні.

https://twitter.com/Spotify/status/1597953645181648896

Читайте також: З рекомендацій Apple Music та Spotify зникає російська музика

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024