З рекомендацій Apple Music та Spotify зникає російська музика

На стримінгових платформах Apple Music та Spotify не пропонують користувачам слухати музику російських виконавців, натомість з’явилось більше підіброк з українською музикою.

Зранку 24 лютого Володимир Путін у своєму зверненні оголосив про проведення так званої «спеціальної військової операції» в Україні.

У зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії на територію України Міністерство цифрової трансформації, українські зірки та медіа про музику і культуру закликали платформи Apple Music та Spotify розповідати про збройну агресію Росії.

https://twitter.com/Li_Room/status/1497905254779830278
https://twitter.com/slukhmedia/status/1498228384110985216

Зокрема, українські виконавці, змінюючи обкладинки своїх альбомів, звертались до слухачів.

Згодом стрімінговий сервіс Spotify оголосив про закриття свого офісу в Росії на невизначений термін. Водночас Spotify ще існує для користувачів з Росії. У компанії це пояснили тим, що це необхідно аби забезпечити глобальний потік інформації в Росію. Водночас Spotify також обмежив доступність вмісту, який належить і керується російськими державними ЗМІ та видалив весь контент RT і Sputnik із платформи.

3 березня стало помітно, що з рекомендацій на головних сторінках платформ Apple Music та Spotify почали зникати альбоми та пісні російських виконавців. Натомість користувачам пропонують підбірки з українською музикою різних жанрів.

Читайте також:
> Зброя замість інструментів: музиканти, які захищають Україну
> Реакція українських музикантів на збройну агресію Росії проти України

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.