Головна
>
Музика
>

Пісня за піснею: Tery про LP «Чи я роблю щось не те?»

Пісня за піснею: Tery про LP «Чи я роблю щось не те?»

12 липня виконавець Tery випустив дебютний альбом Чи я роблю щось не те?

Для нашої рубрики «Пісня за піснею» Tery розповів про кожен трек з альбому.

Tery (справжнє ім’я Тарас Гудзь) каже, що альбом побудований на перехідному етапі в його житті й підіймає теми першого кохання, токсичних відносин та невизначеності у майбутньому. Окрім сучасного RnB саунду, виконавець експериментував з іншими жанрами, такими як: indie-pop, hip-hop, pop.

До LP ввійшло 9 треків. За словами виконавця альбом поділений на три умовних епізоди, у кожному з яких по три пісні:

 • Інтро альбому: пісні про перше кохання, оформлені у тепле звучання. Але з піснею Обійми приходить війна, після чого настрій LP змінюється.
 • У другій частині альбому звук стає більш холодним, а у піснях підіймаються теми токсичних стосунків та важких розставань.
 • Фінал. Найтемніший та більш кінематографічний звук. В цьому епізоді виконавець підіймає теми невизначеності, пошуку себе та самотності, задає собі багато запитань. У фінальному треці Tery залишаються наодинці із собою та своїм внутрішнім світом.
 1. Відтінки

На цю пісню мене надихнули мої останні стосунки, котрі були важно та незрозуміло закінченні, але ми не хотіли робити просто «сумну» пісню, тому завернули цей трек у щось ближче до хіп-хопу для клубів та машин. Однак по тексту — це все ще я та мій внутрішній світ.

 1. Відстань

Темою треку є закоханість — перший етап кохання. Все, що турбує ліричного героя — це його відносини з дівчиною, яку він так сильно полюбив. Йому здається, що він сходить з розуму, коли ловить її погляд. Він готовий чекати скільки завгодно, аби буди поряд зі своєю коханою.

 1. Обійми

Пісня про розлуку під час війни, пісня про біль, яку отримали всі українці та нерозуміння того, чому все це відбувається з нами?

Трек про ліричних героїв, яких розлучила війна. Вона поїхала за кордон, а він залишився тут. Коли відбудеться їх зустріч і де це буде — невідомо.

По звуку планували зробити цей трек ближчим до lo-fi та bedroom r’n’b, але потім щось пішло не так, і народився дуже потужний танцювальний трек в обгортці нової disco-funk, house хвилі.

 1. Інтерлюдія

Перша версія треку Обійми, яка несе в собі абсолютно ту саму тему та ідею, просто в іншому звучанні.

 1. Mainstream

Моя історія, історія токсичних стосунків із колишньою, де я описую всю ситуацію через малюнок на картині, який народжується протягом усього треку.

 1. Не сьогодні

Тема треку: біль від того, що головний герой бачить дівчину, в яку сильно закоханий, лише у своїх снах. Йому хочеться кричати, бо він бажає бути поруч, тримати її руки й танцювати «не тільки уві сні».

На фіті мій старший брат — Neyzho, з яким вдалося передати темну атмосферу треку.

 1. Чи я роблю щось не те?

Це титульний трек альбому, в якому я задаю собі питання: що буде далі? Чого очікувати від розвитку воєнних дій? Вступ до університету, чи то буде навчання і подальше життя в рідній Україні, чи десь за кордоном? Чи я роблю щось не те, чи все буде добре?

На написання цієї пісні мене дуже надихнув трек Гаррі Стайлза As It Was, а саме — вокальна партія й загальний продакшн. У другому куплеті лірична героїня звертається до Гаррі, і коли я це почув, я подумав: а що, якщо у своїй пісні я звернусь до себе, до того Тараса якому ще 16 років, та він все ще боїться змін та свого майбутнього?

 1. Сліди

Тема треку — пошук себе, пошук відповідей на свої внутрішні запитання, цей трек ми хотіли зробити більше для чоловічої аудиторії, але бачимо, що пісня вийшла актуальною для всіх. Звук цього треку ми змістили ближче сучасного трепу, також велику різноманітність вніс куплет нестора, який додав сюди свій фірмовий «соус».

 1. Сам на сам

Відчуття того, що ти залишився наодинці зі своїми думками, сумнівами та переживаннями — ці емоції, без перебільшень, знайомі кожному.


Читайте також: Пісня за піснею: Ship Her Son про EP «Alles wird gut»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024