Головна
>
Музика
>

«Циферблат» випустили кліп на пісню «Земля»

«Циферблат» випустили кліп на пісню «Земля»

Київський гурт Циферблат презентував свій другий відеокліп під назвою Земля, знятий на сингл до майбутнього повноформатного альбому.

Пісня була написана під впливом однойменної вистави у київському театрі ім.Франка. А кліп — спроба зобразити найважливіші події повісті. Його відзняли за два дні у Будинку звукозапису Українського Радіо та селі Витачів Київської області.

Режисером кліпу виступив Семен Мозговий, серед його робіт — «Колискова для ворога» Стасіка та низка українських документальних та ігрових фільмів («Історія Зимового саду», «Сіль з Бонневілю», «Свято Хризантем»). Він готував сценарій, опираючись на те, що в гурті є два брати. 

«Тож ми з Валею й зіграли ці ролі, довго перевтілюватись не довелося. Основним лейтмотивом кліпу є заздрість та амбівалентність молодшого брата по відношенню до старшого, сучасне трактування подій біблійного сюжету про Каїна та Авеля. Що ж, це нам з братом якраз знайомо. Я завжди був «молодшенький», закомплексованіший. Тож й граю більш молодого брата, зображаючи його ницим та змарнілим, слабким персонажем. Валя грає статурного, впевненого в собі чолов’ягу, який от-от одружиться зі своєю коханою та вагітною дівчиною, але спочатку має пройти військову службу. Головною суперечкою між братами є право наступництва у володінні землею. Підбурюваний своєю циганкою- сестрою, яка ще й доводиться йому коханкою, молодший брат зважується вбити старшого», — розповідає вокаліст, клавішник та автор пісень гурту Даніїл Лещинський.

Циферблат — це київський гурт, який дебютував у 2017 році з міні-альбомом Кіносеанс. Цей альбом — суміш театралізованої музики та класичного року, адже музиканти ставили собі за мету поєднати різні художні образи із музичною основою та спробувати зробити невелику музичну виставу, подібну до кіноновел. У 2019 році вийшов дебютний кліп гурту на сингл Вночі.


Читайте також: Христина Соловій презентувала пісню «Я твоя зброя»

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023