«Циферблат» випустили кліп на пісню «Земля»

Київський гурт Циферблат презентував свій другий відеокліп під назвою Земля, знятий на сингл до майбутнього повноформатного альбому.

Пісня була написана під впливом однойменної вистави у київському театрі ім.Франка. А кліп — спроба зобразити найважливіші події повісті. Його відзняли за два дні у Будинку звукозапису Українського Радіо та селі Витачів Київської області.

Режисером кліпу виступив Семен Мозговий, серед його робіт — «Колискова для ворога» Стасіка та низка українських документальних та ігрових фільмів («Історія Зимового саду», «Сіль з Бонневілю», «Свято Хризантем»). Він готував сценарій, опираючись на те, що в гурті є два брати. 

«Тож ми з Валею й зіграли ці ролі, довго перевтілюватись не довелося. Основним лейтмотивом кліпу є заздрість та амбівалентність молодшого брата по відношенню до старшого, сучасне трактування подій біблійного сюжету про Каїна та Авеля. Що ж, це нам з братом якраз знайомо. Я завжди був «молодшенький», закомплексованіший. Тож й граю більш молодого брата, зображаючи його ницим та змарнілим, слабким персонажем. Валя грає статурного, впевненого в собі чолов’ягу, який от-от одружиться зі своєю коханою та вагітною дівчиною, але спочатку має пройти військову службу. Головною суперечкою між братами є право наступництва у володінні землею. Підбурюваний своєю циганкою- сестрою, яка ще й доводиться йому коханкою, молодший брат зважується вбити старшого», — розповідає вокаліст, клавішник та автор пісень гурту Даніїл Лещинський.

Циферблат — це київський гурт, який дебютував у 2017 році з міні-альбомом Кіносеанс. Цей альбом — суміш театралізованої музики та класичного року, адже музиканти ставили собі за мету поєднати різні художні образи із музичною основою та спробувати зробити невелику музичну виставу, подібну до кіноновел. У 2019 році вийшов дебютний кліп гурту на сингл Вночі.


Читайте також: Христина Соловій презентувала пісню «Я твоя зброя»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.