Головна
>
EP
>

BRAII відмовляються вдавати, ніби все ок на відеоальбомі “Moth, not a butterfly”

BRAII відмовляються вдавати, ніби все ок на відеоальбомі “Moth, not a butterfly”

BRAII презентує темний відеоальбом з новим, незвичним звуком Moth, Not a Butterfly.

Фротвумен BRAII Оксана Бризгалова не втрачала часу під час двотижневої самоізоляції. Вона самостійно опанувала Ableton (програма для створення музики), зібрала міні студію у себе вдома та записала 15 пісень. З них 5 треків і стали альбомом Moth, Not a Butterfly. Майже всі треки на альбомі Оксана записала сама – лише декілька партій були записані з гуртом в студії.

Moth, Not a Butterfly — це небажання сяяти, пістрявити, говорити і показувати, робити вигляд, що цікаво, якщо давно вже немає, робити вигляд, що хочеться, хоча немає, і навіть не хотілося. Це коли занадто довго і нема чого пояснювати. — каже Оксана Бризгалова

В цій платівці годі й шукати історій любовних пригод авторки, тут немає феміністичних настроїв або протесту. Оксана каже, що це думки та історії ночі. Темні, світлі, сумні, п’яні, глибокі або поверхневі. Вони прокидаються в голові авторки, коли місто засинає. Артистка усвідомлено приступала до написання цього альбому тільки ночами. Ізоляція, свічки, вино і повна свобода — це стало її натхненням.

Не можу не сказати, що альбом написаний під впливом цих нових переживань, які спіткали нас усіх у цьому дивному 2020. Перебуваючи в стресі, страху, в нерозумінні, запереченні, я все одно робила те, що б робила навіть якби це були останні дні життя — писала! Музику, лірику, створювала те, що вміла.

Події 2020 тільки підштовхнули мене до того, щоб закінчити альбом та одразу же втекти туди, де можна все спочатку, де знову цікаво, залишивши свої пожитки в контейнері під замком. Кажуть, що зазвичай за ними не повертаються. А ось музику я забрала з собою. Точно будуть ще нові думки і мелодії, можливо вже навіть не ночі, а дня. — доповнює фронтвумен BRAII.

Відеоальбом НЕ ділиться на частини, гурт наполягає на перегляді повного відео. Поки весь світ женеться за короткою формою, BRAII просить дочекатися вечора, запалити свічки і приділити 20 хвилин музики. На майданчиках EP представлений потреково, слухати його на усіх цифрових платформах можна за посиланням.

Відео зняті в одній локації, молодим і дуже талановитим Сашком Острогляд, який раніше працював з BRAII як фотограф. Це перший режисерський досвід Саші. За камерою Ілля Міхайлюс, відомий своїми роботами з Аланом Бадоєвим. Це творчий експеримент, усі шість епізодів зняли дружною командою за добу на благо мистецтва.

Звуком займався традиційно Олексій Кривошеєв (Istok Studio). Випущено на Платформі Istok.


Читайте також: Музична студія Istok запускає платформу для музикантів

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024