Інді-рок та протест проти маскулінності від співзасновника студії ШООМ: слухайте дебют Flamingdom

Колишній учасник гурту Secret Avenue, Вова Корольов представив свій новий проєкт Flamingdom та ЕР Flamingo Kingdom. Він присвячений внутрішнім переживанням та спробі бути відвертим із самим собою.

Слухайте Flamingo Kingdom на онлайн-платформах за посиланням.

Чому так багато фламінго в назвах? Розповідає автор:

«Я асоціюю себе з фламінго: високі, худенькі, одночасно безглузді та красиві птахи з великими дзьобами та паличками-ніжками.

Спочатку я хотів назвати проєкт Flamingo Kingdom, ніби занурюючи слухача у своє королівство. Хоч мені й дуже подобалася назва, я вирішив придумати щось коротше, адже американцям буде складно скандувати «фла-мін-го-кінг-дом» на концертах в Madison Square Garden. Так і вилупився Flamingdom», – ділиться Вова.

Для альбому було знято кліп на трек Passion-Girl, куди додалась неонова атмосфера 80-х та протест проти маскулінної естетики.

«Я часто стикався з образами на свою адресу через зовнішність і «невластиву для чоловіків» емоційність.

Мені не подобається, що люди піддаються моральному і фізичному насильству лише через довге волосся, яскравий одяг або манірну жестикуляцію. У зв’язку з чим плаття для мене також є символом протесту.

Проти тих, хто не вміє приймати людей такими, якими вони є. Проти вузьколобості. Проти дурості. Проти насильства», — розповідає музикант.

Режисер відео — Юрій Шевченко, який також робить електронну музику під ім’ям Neonknight.


Читайте також про поезію в дебютнику харківського журналіста та музиканта Євгена Стрельцова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.