Головна
>
EP
>

Українська поезія в музиці: слухайте дебютний альбом Євгена Стрельцова

Українська поезія в музиці: слухайте дебютний альбом Євгена Стрельцова

Євген Стрельцов — харківський музикант та журналіст, який видав мініальбом Танцювати. Це — 5 різних за настроєм треків на вірші Сергія Жадана, Владислава Волочая, Юрія Андруховича, Наталки Маринчак, Павла Тичини та Миколи Зерова.

«У нас вийшов альбом радості, життєствердження. Хотілося, щоб, люди, почувши мої пісні, посміхалися, щоб їм хотілося танцювати. Водночас наша робота наповнена сенсом, бо тексти належать крутим поетам. Це не пустий набір слів. Я довго шукав вірші, які за настроєм і змістом будуть мені близькі, органічно прозвучать в піснях», — каже Євген про свій новий альбом.

Усі треки — різні за настроєм історії, часом знайомі нам зі шкільних часів. Наприклад, Весна — трек, що народився з вірша Павла Тичини «Арфами, арфами».

На головну пісню альбому, Літак, зняла кліп харківська режисерка Лада Сабова. Зйомки проходили на цікавих місцевих локаціях: на покинутому аеродромі під Харковом із бойовими літаками та аеродромі громадської авіації.

«Найнезвичніший досвід для мене у цьому проєкті — режисувати літак. Це просто незабутнє відчуття, коли ти кажеш: „А давайте зараз повторимо цей різкий нахил літака праворуч“ — і уся ця величезна брила рухається синхронно з камерою», — розповідає Лада Сабова.


Читайте також: «Найбільш львівська» пісня від Океану Ельзи та Один в каное

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024