Головна
>
EP
>

Gamardah Fungus випустили збірку раритетів за 10 років

Gamardah Fungus випустили збірку раритетів за 10 років

Таким чином Gamardah Fungus підбиває підсумки першого великого етапу у своїй творчості

Торік гурт випустив альбом Natural Storm, яким відсвяткували своє десятиліття. Проте новий розділ в релізній історії — не підсумовування уже зробленого. Цьогоріч дніпряни вирішили це виправити та переосмислити свою творчість за ці роки.

Карантин та самоізоляція сприяли переосмисленню творчості, внаслідок якого і з’явилась збірка раритетів, синглів та реміксів.

Ця компіляція — 10 треків, що ніколи не видавались на фізичних носіях. 7 з них були записані у 2010-2020 роках, для різних цифрових компіляцій лейблів з Мексики, Бельгії, Швеції та України. Деякі треки довелось заново зводити та мастерити.

Цей альбом вирізняється жанрами поміж дискографії гурту. Тут можна почути як ambient і trip-hop, так і drone doom з drum’n’bass. Знайшлось місце і танцювальним трекам завдяки реміксам від гурту Submatukana, одним з учасників якого є учасник Gamardah Fungus Ігор Ялівець.

Нагадуємо, ми писали про вихід платівки Natural Storm до десятиліття гурту.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024