Головна
>
EP
>

Учасник Голосу Країни та Нацвідбору на Євробачення 2020 Gio Dara випустив дебютний ЕР

Учасник Голосу Країни та Нацвідбору на Євробачення 2020 Gio Dara випустив дебютний ЕР

GIO DARA  – музикант, автор і композитор з грузинським корінням. Він відомий участю у «Голосі Країни» та у Національному відборі на Євробачення 2020. Рік тому музикант випустив свій перший сингл Feeling so Lost, а нині презентує дебютний ЕР Higher

Альбом Higher написаний під час карантину. У ньому Gio Dara говорить про пошуки себе, правильного шляху та справжнього кохання. Однойменний трек з платівки — про злети та падіння, які неминуче трапляються на життєвому шляху кожної людини. У мініальбомі чотири треки, у кожній пісні — певні періоди та переживання в житті автора.

 «Цей альбом – повне відображення мене сьогодні, моїх думок та почуттів. Я довго працював над ним і щасливий, що нарешті можу поділитися новими піснями зі слухачами. У зв’язку з карантином було багато перепон на шляху до запису та випуску альбому, але саме завдяки цьому я знайшов нове звучання», – ділиться GIO DARA.

Послухати альбом на онлайн платформах можна за посиланням.


Нагадуємо, Gio Dara брав участь у 9 сезоні шоу “Голос Країни“. У наших рекапах шоу Льоша Бондаренко назвав його одним із найцікавіших виконавців команди Дана Балана.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Кіно
Ukraїner випустив документальний фільм про святкування Маланки на Буковині
Марічка Максимець Марічка Максимець
9 Січня, 2024
Плейлисти
Різдвяно-новорічний плейлист української музики
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Грудня, 2023
Кіно
Закінчилася серія «Культурних понеділків». Що це і які проєкти перемогли?
Марічка Максимець Марічка Максимець
21 Грудня, 2023