Учасник Голосу Країни та Нацвідбору на Євробачення 2020 Gio Dara випустив дебютний ЕР

GIO DARA  – музикант, автор і композитор з грузинським корінням. Він відомий участю у «Голосі Країни» та у Національному відборі на Євробачення 2020. Рік тому музикант випустив свій перший сингл Feeling so Lost, а нині презентує дебютний ЕР Higher

Альбом Higher написаний під час карантину. У ньому Gio Dara говорить про пошуки себе, правильного шляху та справжнього кохання. Однойменний трек з платівки — про злети та падіння, які неминуче трапляються на життєвому шляху кожної людини. У мініальбомі чотири треки, у кожній пісні — певні періоди та переживання в житті автора.

 «Цей альбом – повне відображення мене сьогодні, моїх думок та почуттів. Я довго працював над ним і щасливий, що нарешті можу поділитися новими піснями зі слухачами. У зв’язку з карантином було багато перепон на шляху до запису та випуску альбому, але саме завдяки цьому я знайшов нове звучання», – ділиться GIO DARA.

Послухати альбом на онлайн платформах можна за посиланням.


Нагадуємо, Gio Dara брав участь у 9 сезоні шоу “Голос Країни“. У наших рекапах шоу Льоша Бондаренко назвав його одним із найцікавіших виконавців команди Дана Балана.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.