Головна
>
EP
>

Потрапити до реанімації та записати про це мініальбом: досвід Ницо Потворно

Потрапити до реанімації та записати про це мініальбом: досвід Ницо Потворно

Історія про алкогольний угар, що перетворюється знову на кошмар

Ницо Потворно випустив концептуальний мініальбом Реанімація. Реліз досить прямолінійний: у текстах тут п’янство, походи у київський бар Хвильовий та наркотичні вечірки у клубі Closer.

ницо потворно

Після шумної та мутної київської ночі Сергій Гусак, він же Ницо Потворно, прокидається у реанімації зі зламаною рукою, синяками та подряпинами —  без грошей, телефону та ключів від своєї квартири. Обличчя медсестер, лікарів та інших працівників медзакладу здаються йому надто знайомими — не дивно, бо саме тут кілька років тому він проходив інтернатуру. — розповідає історія в релізі

Опинившись на соціальному дні, не розуміючи, що трапилось тієї ночі, Сергій дорогою додому римує нові тексти, які оформились у п’яну та грубу поезію Ницо Потворно. Мініальбом Реанімація — історія про те, як звичне для “Ницика” алкогольне життя перетворюється у непередбачуваний кошмар, який він намагається залити звичним для себе методом. Проте потрапляє у темне дно цинізму, тваринних інстинктів, де у “Ницика” вже не залишилось нічого святого.

Завершується цей алко-реп-тріп треком Сутра, який записаний разом із лідером гурту Small Depo Максимом Іщенком. Це єдиний російськомовний трек на платівці.

Альбом доступний на всіх цифрових платформах.

Нагадуємо, Ницо Потворно — альтер его (та сольний проєкт) Сергія Гусака, колишнього вокаліста гуту Леді Джанк. Минулого року він випустив однойменний дебютний альбом та трек Над прірвою в Житомирі разом з Юрієм Бондарчуком.

Читайте також про п’ять молодих українських гуртів, які варті уваги.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
Від The Maneken до sucilna_nevdacha.exe: як звучить Донеччина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
1 день тому
Новини
«Це, мабуть, єдиний випадок у світі, коли танцпол — safe place». Як Some People відновлює культурне життя у Харкові під обстрілами?
Жданович Дарина Жданович Дарина
22 Травня, 2024
Анонси
Гід сценами фестивалю V`YAVA Єднання: плейлісти усіх локацій
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
22 Травня, 2024