Головна
>
EP
>

Ready in LED: перезавантаження проєкту Олі Дібрової

Ready in LED: перезавантаження проєкту Олі Дібрової

Співачка Оля Діброва випустила дебютний ЕР нового проєкту Ready in LED — Unreal та короткометражний фільм, натхненний естетикою 80-х. Реліз вийшов на новоутвореному лейблі Олі, Horny City.

Послухати альбом на онлайн-платформах можна за посиланням.

B Unreal співачка занурюється в естетику 80-х, де панує диско та синт-вейв.

«У пошуку свого звучання я довірилася перевіреній класиці — Roland Juno 60 і Elektron Analog Rytm. Для гостроти відчуттів я додала неочевидні тембри синтезатора Waldorf Q. У ньому є настрій музики Едуарда Артем’єва для фільму Тарковського «Солярис». Космос, пам’ять і минуле … Важливі теми для мене.» — каже Оля.

Для запису альбому співачка використала мікротональний синтезатор Lumatone. На ньому 270 клавіш, завдяки яким можна використовувати не тільки тони, а й мікротони. Оля отримала першу в світі копію цього інструменту з особистим листом від творця — канадського розробника Ділана Хорвата.

В доповнення до альбому співачка випустила відеороботу одразу на всі треки. Вийшов короткометражний музичний фільм, який служить введенням в її Всесвіт. Режисером став відомий кліпмейкер Mitti Misura — автор більшості знакових відео в кар’єрі Івана Дорна і декількох останніх кліпів The Hardkiss. Робота натхненна естетикою кіберпанку, особливо видно вплив фільму “Той, хто біжить по лезу”.


Нагадуємо, Оля Діброва почала свій творчий шлях як вокалістка гурту Gorchitza у 2012 році. Тоді вона прийшла на заміну Аллі Московці, яка пішла у сольне плавання з проєктом Alloise. У 2014 році Діброва стала учасницею електронного дуету DVOE. У 2017 співачка випустила кілька синглів у межах сольного проєкту Dibrova та взяла паузу в кар’єрі.

Читайте також: “Як справи, насправді?”- питає Postman у новій пісні та закликає піклуватись про ментальне здоров’я

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024