Головна
>
EP
>

Електронний дебют Vroda з панічними атаками та Новими Санжарами

Електронний дебют Vroda з панічними атаками та Новими Санжарами

Київський електронний лейбл Thousand Kisses Place представляє дебютний альбом проєкту Vroda. Він доступний на усіх стрімінгах.

Vroda — проєкт музиканта Давид Майбороди. Він виріс на індустріальних просторах Луганщини, вбираючи в себе як брутальність гітарного грайндкору, так і тріп-хопівську уважність до деталей. Згодом він перейшов до електронної музики, залишаючи у треках відголоси усіх етапів творчого шляху.

Senses — дебютний ЕР артиста. Це не стільки результат музичних експериментів, скільки спроба діалогу зі слухачем на важливі музиканту теми.

«Для мене кожен трек тут зображає дійсність, яку ми бачимо навколо кожен день, навіть коли докладаємо зусиль, щоб її не помічати, — каже Vroda. — Багатьом музикантам останнє вдається особливо добре. Набагато простіше міркувати про “надзвичайні таїнства звукосплетінь” і послання абстрактного світу».

У треках виконавець рефлексує на теми залежностей, психічних розладів та будь-яких дискримінацій. Особливу увагу автор звертає на нещодавні події Нових Санжар в однойменному треку (Novi Sanzhary). Нагадаємо, там мешканці села протестували проти розміщення евакуйованих з Китаю українців у місцевому санаторії. Доходило до закидування автобусу з людьми з камінням, блок-постів та сутичок з поліцією. Ця подія стала одним із символів коронавірусної істерії в Україні.

На альбом також потрапили два ремікси на Novi Sanzhary, один авторства київського IDM-артиста r.roo інший інтерпретував британець Corporeal Face. Обкладинку до релізу створив український художник Олександр Сай.

Senses — третій альбом, випущений на лейблі Thousand Kisses Place. Його заснували учасники Hidden Element (вони ж і випустили там перший реліз) цього року разом із Сергієм Вовком (Kyiv Academy of Media Arts) та Юрієм Каленюком (Vinyla.com). Власники поставили собі за мету підтримувати та популяризувати українську електронну сцену на глобальному рівні».

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024