Головна
>
LP
>

abproject зібрав своїх друзів на альбомі Feat.

abproject зібрав своїх друзів на альбомі Feat.

abproject — проєкт дніпровського музиканта Андрія Богданова, заснований у далекому 2012. На цей час на рахунку проєкту два ЕР, три сингли, і тепер уже й повноформатний альбом.

Раніше abproject існував як one-man-band, Андрій записував самостійно усе, що міг. З попереднього мініальбому, Claim To Recover, автор почав залучати інших музикантів.

Те ж саме і на альбомі Feat. У семи треках можна почути багато музикантів. Тут є два фіти, Это был я з Alloise та Oh, No з молодою співачкою Annyway. Також у записі альбому взяли участь Стас Кононов, який грає із Сергієм Бабкіним та 5’nizza, Максим Грусевич із Гражданин Топинамбур, Поль Солонар, що грає з The Hardkiss та Наталею Могилевською та інші.

Автор каже, що весь альбом побудований на його внутрішніх переживаннях за останні пів року. Там є і радість, і сум, і реакції на навколишні події.

Feat. — це емоційні пісні з світлим та не дуже сумом.

Коли людина в один момент починає відчувати все те що їй хочеться робити, або що не хочеться — це і є цей альбом. Він про моє емоційне визрівання. Про кроки вперед. Про почуття людей. Вся музика в будь-якому випадку про любов або НЕ про любов до чого-небудь.

Джерело натхнення — завжди люди і їх музика. — розповідає автор альбому.

Разом з альбомом артист планує випустити два кліпи. Перший уже в мережі — Это был я разом з Alloise. Трохи згодом вийде відео на трек ОК.

Артем Рісухін, музичний редактор LiRoom про платівку:

Дійсно вражає, наскільки Андрій виріс в аранжуваннях з моменту виходу його однойменного EP у 2017. Оркестровки, динаміка та музичні акценти — все на місці. З точки зору мелодій — це найдоросліша, найсильніша його робота. Але головна проблема навіть не у звучанні, яке застрягло десь у постбритпопі 00-х (або, ще гірше, у російськомовному інді-році 00-х) — альбом напрочуд органічний у цьому форматі. Основний гріх цього альбому — абсолютна, всепоглинуща нудьга. Є велика різниця між меланхолією та недостатньою харизмою. Feat. страждає від того, що Андрій приділяє всю увагу мелодіям, але не працює з вокалом та текстами. З однаковою подачею коротких строк, з текстами на кшталт “Мы блики света от зеркал. Мы отражаем кто мы. Я твой обычный ритуал” пісні на альбомі, які повинні розкривати переживання, доносити меседж, починають звучати так, наче самому Андрію або похєр на них, або йому комфортніше ховатися за формами, і не відчувати свою ж музику. І ось це мене злить найбільше. Тому що попри всю колосальну роботу над платівкою, попри чудову мелодійність та аранжування, якими можна насолоджуватись, всі пісні прибиті до підлоги її ж автором. Цей альбом мав би бути новим етапом дніпровського інді-року. Натомість abproject невиразно копирсається у формах, які мали б померти ще у 2010-му та відгуках гуртів, яких вже немає. І від цього серце крається.

Нагадуємо, abproject — проєкт дніпровського мультиінструменталіста, звукорежисера та саундпродюсера Андрія Богданова. Музично він орієнтований на брит-поп, музику кінця 90-х та альтернативний рок. Окрім сольного проєкту, Андрій співпрацював з такими музикантами та проєктами: Тайна Третьей Планеты, Христина Соловій, YOURA, Bahroma, Alloise, Epolets, Kleinod та Gauda.


Читайте також: Shadazz випустили однойменний ЕР як реакцію на 2020

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024