Головна
>
LP
>

Директор фестивалю Next Sound, Андрій Кириченко, випустив платівку Cerebral

Директор фестивалю Next Sound, Андрій Кириченко, випустив платівку Cerebral

Андрій Кириченко презентував альбом Cerebral. Це перша сольна платівка артиста з 2017 року.

Для мене ця робота схожа на книгу, наповнену музичними історіями для кінотеатру всередині голови. Це розповіді про занурення всередину своєї особистості і її подорож у часі, з минулого в сьогодення, проживання різних періодів свого життя, про спробу зрозуміти, що є твоя справжня природа і чи існує вона взагалі. — розповідає автор у соцмережах.

Як і в попередніх роботах, Андрій прагне надати музичній формі дискретність та відчуженість. Так він прагне зробити музику схожою на послідовність сигналів, мову машин. Попри ритміку, ця музика призначена не для танцмайданчиків. Вона швидше про самотні, рефлексивні прогулянки в навушниках.

По-справжньому щільно попрацювати та переосмислити цю музику мені вдалося тільки в 2020 році, під час карантину. Однак перший імпульс для цього проекту був ще в далекому 2014-му: прийшов він від австрійського фестивалю Musik Protokoll, куди мене запросили виступати з Martin Brandlmayr. Тоді в студії Мартіна, в австрійських Альпах, у мене з’явилися перші ідеї для Cerebral, які з часом переросли в живу програму та тепер стали альбомом. — додає автор.


Нагадуємо, Андрій Кириченко — електронний музикант, саунд дизайнер та директор фестивалю Next Sound. Артист має багато колаборацій — з Сергієм Жаданом, фолк гуртом Ойра, іспанським експериментальним музикантом Francisco Lopez, шведською поп вокалісткою Sara Lunden та австрійським гуртом Radian.

Попередній сольний реліз музиканта, Overt, вийшов у 2017 році на японському лейблі Spekk.

Читайте також: 12 українських треків в проєкті Scary Beautiful від лейблу Nechto

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Культура в регіонах
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
13 Червня, 2024
Культура в регіонах
Музика Дніпропетровщини (Січеславщини): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
12 Червня, 2024