Головна
>
LP
>

Jamala випустила альбом МИ: 8 пісень про віру в людей

Jamala випустила альбом МИ: 8 пісень про віру в людей

Сьогодні вийшов у світ новий альбом Jamala, МИ, випущений після трирічної перерви. До нього увійшло вісім треків. Зокрема, там є недавній сингл Вдячна, композиція Like a Hero — англомовна версія саундтреку до фільму “Ціна правди” та дует Кохаю із Jah Khalib.

Якби мене попросили описати всі пісні одним реченням, я б сказала так: «Любов, сила, вдячність, віра і прощення». Звичайно, є в альбомі й інші емоції, трохи легковажності і навіть крапелька розчарування.

Але лейтмотив практично всіх композицій, що нам треба бути вдячним, вірити в себе, вірити в своїх дітей, щоб з них могли вирости справжні люди. Щоб полюбити себе, потрібно мати силу, яка і є у нас всередині. Але ми постійно слухаємо інших, немов хтось може краще знати, як нам жити. Сила в тобі! Любов в тобі! Віра в тобі!”

Платівку записували здебільшого у львівській студії Jenny Records влітку 2020-го. Саундпродюсуванням займались Микола Усатий і Діма DredLock. Пісні були записані у співавторстві з Олександрою Макаровською, Андрієм Чмутом, Тетяною Милимко і Дар’єю Федоренко.

Менш ніж за місяць Jamala планує випустити наступний альбом, 5:45 та представити обидва релізи на київському концерті 14 травня у Жовтневому палаці.


Нагадуємо, в лютому 2020-го співачка випустила компіляцію “Свої” — збірку всіх своїх дуетів і колаборацій за більш як 10 років кар’єри. До нього увійшли дванадцять треків, серед яких дуети з Андрієм Хливнюком, Дмитром Шуровим, Dakhabrakha, казахським репером Jah Khalib, alyona alyona та іншими.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024
Новини
Як звучить Херсонщина: плейлист від Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024
Новини
Що слухала команда Ліруму в березні
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
4 Квітня, 2024