Головна
>
LP
>

Зустрічайте Powder Echo — по-юнацьки наївний дрім-поп із Запоріжжя

Зустрічайте Powder Echo — по-юнацьки наївний дрім-поп із Запоріжжя

Анна Денисова завжди мріяла випустити музичний альбом. Три роки тому вона почала розбиратись у аудіоредакторах, а нині випустила дебютник Bung свого проєкту Powder Echo.

Послухати альбом Powder ЕchoBung онлайн можна за посиланням.

Співачка розповідає, що завжди мріяла видати музичний альбом. Анна давно пише пісні під фортепіано, а три роки тому взялася робити до них аранжування в аудіоредакторі FL Studio, коли жила в селі. Тоді ж і почалась історія пісень з Bung.

Ці пісні відображають мою тодішню особистість. — розповідає Анна. — Це про наївність, мрійливість, сум та вразливу чутливість.”

Лєра Зданевич про платівку:

По-перше, цьому релізу хочеться подякувати за моральну підтримку прекрасним у ніч перед перездачею.

По-друге, альбом хочеться хвалити. Впадає в око (і вухо), що робота створювалась з любов’ю та стараннями. Одна тільки обкладинка для релізу чого вартує. І музично до Bung не докопаєшся, навіть не беручи до уваги факт того, що це дебют для артистки. Серед полотна платівки виділяються треки Kolyska та Cycle. Перший хочеться переслуховувати за красиві вокальні ходи та легенькі загравання з фольк-естетикою. Добре, що обійшлось лише заграваннями, бо в етно в нас намагається ледве не кожен другий музикант. Нагадало трохи перший проєкт Данила Галика з Blooms Corda, Dojo. Cycle же балансує між мінімалістичною крайністю та розкішшю віолончелі у кульмінації.

Загалом приємний реліз, який не претендує бути чимось більшим, окрім саундтреку до самотньої прогулянки десь поза міськими джунглями. Але ж в українській музіндустрії і так досить претендентів на префікси “най-“. У простоті та юнацькій відірваності від світу теж є своєрідна краса. Сподіваюсь, після здійсненої альбомної мрії Анна ставитиме собі амбіційніші цілі і ми її ще почуємо.

Читайте також: Харківський інді-гурт BusiCama записав платівку про емігрантів

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Як звучить Харківщина: плейлист від Люка та Ліруму
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
25 Квітня, 2024
Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
18 Квітня, 2024
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024