Легенда українського драм-н-бейсу Sunchase випустив альбом на новому лейблі Kashtan

Співзасновник вечірок Rhyrm Buro та знаний драм-н-бейс музикант Sunchase випустив перший за 10 років повноформатний альбом на новоутвореному лейблі Kashtan.

У 2010 році я переїхав з Дніпра до Києва, що, безсумнівно, вплинуло на звучання цього альбому», – каже Павленко. «Я часто використовував диктофон для запису калімби, перкусії, голосів та іншого, черпаючи натхнення в природі та її красі або погоді. Timeline — це альбом настроїв і музичне відображення періоду мого життя — розповідає музикант

Timeline став першим альбомом, випущеним на новоутвореному лейблі Kashtan. Ідейною засновницею лейблу стала колега Олександра Павленка (власне, Sunchase) по вечірках Rhytm Buro, Віра Логданіні. Kashtan планує видавати зріз української електронної музики без будь-яких жанрових бар’єрів.

Нагадуємо, Sunchase — музичний проєкт Олександра Павленка. Він займається музикою вже понад 20 років. Музикант працював з відомими лейблами Metalheadz, Med School, Moving Shadow, Hospital Recordings. Дебютний альбом артиста, Static Nitro, вийшов у 2010 та став альбомом місяця за версією медіа Mixmag. У 2015 році Олександр став співзасновником вечірок Rhytm Buro.


Читайте також: децентралізація київської культури разом з Ptakh Jung.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.