Головна
>
LP
>

O.Torvald презентували новий альбом “#Нашілюдивсюди”

O.Torvald презентували новий альбом “#Нашілюдивсюди”

LiRoom LiRoom
1 Вересня, 2016

Сьогодні вночі, першого вересня, гурт O.Torvald презентував свій новий альбом “#нашілюдивсюди”. Це вже шоста понвноформатна платівка гурту, що починав у Полтаві.

Саундпродюсером альбому виступив Кирило Mickey Матюшенко. Він також взяв участь у записі треку “Не меняй меня”. На альбомі є пісні як українською, так і російською. На новій платівці гурт активно експериментує з новим для себе електронним звучанням.

unnamed

До кожної з пісень платівки фронтмен гурту Женя Галич залишив свій коментар.

1. Интро

2. Дим

Трек, який для альбому ми написали останнім. Але вирішили, що саме він має відкривати альбом. Річ у тім, що він є передісторією або навіть прелюдією пісні Вирвана. Заборонений плід, спокуса, нестримна пристрасть, гострі відчуття, таємниця.

3. Вирвана

Інколи контролювати емоції просто неможливо. Все, про що говорить здоровий глузд – зникає, і саме тоді відбувається вибух. Закохані зрозуміють.

4. #нашілюдивсюди

Хештег, який ми придумали задовго до написання пісні, завдяки нашим фанам. Вони особливі, вони скрізь з нами і саме завдяки їм ми ті, хто ми є. Час, де ми назавжди молоді…

5. Копы

Трек про вечірку там, де вечірці не місце. Танці, кохання, алкоголь – всього без міри. Кожному з нас іноді потрібен такій струс.

6. Не меняй меня

Пісня записана разом з Mickey – саундпродюсером альбому. Він з Білорусі, ми з України, але проблеми навколо однакові. Жага до грошей та влади, жорстокість, хаос.

7. Знаки

Ми бачимо знаки у всьому: в людях, речах, оточенні. Слідувати за ними чи ні – справа кожного.

8. На дні

Скоро осінь. Не сумуйте, вдягайтеся тепліше.

9. Твой дух – твоё оружие

Саундрек до фільму “Правило боя”. Краще відчути його зміст допоможе сам фільм.

Повністю альбом можна прослухати нижче:

Нагадаємо, що попередню платівку гурту “Ти Є” продюсував лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк. Після цього O.Torvald відіграли десятки концертів по Україні та виступили на більшості крупних фестивалів, а також відіграли гастролі в Польщі.

Попереду у гурту тур по 22 містах України, де O.Torvald презентуватиме “#нашілюдивсюди”. Концерт в Києві відбудеться 15-го жовтня у Stereo Plaza. Квитки можна придбати тут.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Onuka до Foa Hoka: як звучить Чернігівщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
2 години тому
Музика
Від Wellboy до Re-read: як звучить Сумщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
6 години тому
Музика
Як звучить Дніпропетровщина (Січеславщина): плейлист від Ліруму та Dnipropop
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
24 години тому