O.Torvald презентували новий альбом «#Нашілюдивсюди»

Сьогодні вночі, першого вересня, гурт O.Torvald презентував свій новий альбом «#нашілюдивсюди». Це вже шоста понвноформатна платівка гурту, що починав у Полтаві.

Саундпродюсером альбому виступив Кирило Mickey Матюшенко. Він також взяв участь у записі треку «Не меняй меня». На альбомі є пісні як українською, так і російською. На новій платівці гурт активно експериментує з новим для себе електронним звучанням.

unnamed

До кожної з пісень платівки фронтмен гурту Женя Галич залишив свій коментар.

1. Интро

2. Дим

Трек, який для альбому ми написали останнім. Але вирішили, що саме він має відкривати альбом. Річ у тім, що він є передісторією або навіть прелюдією пісні Вирвана. Заборонений плід, спокуса, нестримна пристрасть, гострі відчуття, таємниця.

3. Вирвана

Інколи контролювати емоції просто неможливо. Все, про що говорить здоровий глузд — зникає, і саме тоді відбувається вибух. Закохані зрозуміють.

4. #нашілюдивсюди

Хештег, який ми придумали задовго до написання пісні, завдяки нашим фанам. Вони особливі, вони скрізь з нами і саме завдяки їм ми ті, хто ми є. Час, де ми назавжди молоді…

5. Копы

Трек про вечірку там, де вечірці не місце. Танці, кохання, алкоголь — всього без міри. Кожному з нас іноді потрібен такій струс.

6. Не меняй меня

Пісня записана разом з Mickey — саундпродюсером альбому. Він з Білорусі, ми з України, але проблеми навколо однакові. Жага до грошей та влади, жорстокість, хаос.

7. Знаки

Ми бачимо знаки у всьому: в людях, речах, оточенні. Слідувати за ними чи ні — справа кожного.

8. На дні

Скоро осінь. Не сумуйте, вдягайтеся тепліше.

9. Твой дух — твоё оружие

Саундрек до фільму «Правило боя». Краще відчути його зміст допоможе сам фільм.

Повністю альбом можна прослухати нижче:

Нагадаємо, що попередню платівку гурту «Ти Є» продюсував лідер гурту Бумбокс Андрій Хливнюк. Після цього O.Torvald відіграли десятки концертів по Україні та виступили на більшості крупних фестивалів, а також відіграли гастролі в Польщі.

Попереду у гурту тур по 22 містах України, де O.Torvald презентуватиме «#нашілюдивсюди». Концерт в Києві відбудеться 15-го жовтня у Stereo Plaza. Квитки можна придбати тут.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.