Гурт 5 Vymir презентував кліп на пісню «Ламай»

Вчора, 25 жовтня, гурт 5 Vymir презентував кліп на пісню Ламай з альбому Нові Імена. Сингл доступний також на iTunes та Google Play.

Режисером кліпу став Андрій Бояр, відомий співпрацею з PianoбойO.TorvaldХристиною Соловій та іншими музикантами. «Ламай – це чесна рок-н-рольна пісня про нас із вами, про наші мрії та бажання. А кліп – це той колаж, що знаходиться в кожному із нас. Я впевнений, що кожен знайде там свій улюблений кадр», – прокоментував режисер.

> Читайте наше інтерв’ю з учасниками гурту 5 Vymir

У відео використані фрагменти фільмів «Космічна Одісея», «Гранд Готель Будапешт», «Механічний Апельсин», домашні архіви музикантів, а також кадри з Кендріком Ламаром, The Beatles та Radiohead.

хвильовий 5 vymir

У рамках промо-кампанії до кліпу 5 Vymir і «Хвильовий» створили серію коктейлів. Дізнатись про їх смаки можна за посиланням.

Нагадаємо, що сьогодні, 26 жовтня, у київському клубі Sentrum відбудеться фінальний концерт туру «Нові Імена» гурту 5 Vymir. Придбати квитки на концерт можна за посиланням. Одразу після нього у барі «Хвильовий» відбудеться автепаті, яке триватиме усю ніч.

Про інші найцікавіші події тижня ви можете дізнатись у нашому дайджесті «Шокудапочьом».

Фото обкладинки: Костянтин Гузенко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.