Alyona Alyona випустила гостросоціальний трек «Обіцянки»

Реп виконавиця Alyona Alyona презентувала свій п’ятий сингл. Він отримав назву Обіцянки.

Цікаво, що синглу передував невеликий політичний скандал, пов’язаний з Альоною. Її було помічено на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», на якому президент Петро Порошенко, зокрема оголосив про намір балотуватись на виборах цього року. Після того, як фото з нею облетіло мережу, реперка опублікувала пост (зараз доступний лише друзям), де виправдовувалась, ніби не знала, куди саме йде:

Натомість керівник відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко повідомив, що співачка мала іменне запрошення і досиділа до кінця форуму.

Після тріумфального дебюту з синглом Рибки та двома кліпами до нього, Alyona Alyona за всього кілька місяців встигла випустити кілька синглів, кожний з яких набирав понад мільйон переглядів на YouTube. Вже анонсовано кілька концертів баришівської хіп-хоп зірки, зокрема київський, який відбудеться у червні.

Нагадаємо, що Alyona Alyona отримала нашу премію «Золотий фазан» у номінації «Дебют року». Дізнатись більше про це можна тут.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.