Головна
>
Новини
>

Alyona Alyona випустила гостросоціальний трек «Обіцянки»

Alyona Alyona випустила гостросоціальний трек «Обіцянки»

Реп виконавиця Alyona Alyona презентувала свій п’ятий сингл. Він отримав назву Обіцянки.

Цікаво, що синглу передував невеликий політичний скандал, пов’язаний з Альоною. Її було помічено на форумі «Від Крут до Брюсселя. Ми йдемо своїм шляхом», на якому президент Петро Порошенко, зокрема оголосив про намір балотуватись на виборах цього року. Після того, як фото з нею облетіло мережу, реперка опублікувала пост (зараз доступний лише друзям), де виправдовувалась, ніби не знала, куди саме йде:

Натомість керівник відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко повідомив, що співачка мала іменне запрошення і досиділа до кінця форуму.

Після тріумфального дебюту з синглом Рибки та двома кліпами до нього, Alyona Alyona за всього кілька місяців встигла випустити кілька синглів, кожний з яких набирав понад мільйон переглядів на YouTube. Вже анонсовано кілька концертів баришівської хіп-хоп зірки, зокрема київський, який відбудеться у червні.

Нагадаємо, що Alyona Alyona отримала нашу премію «Золотий фазан» у номінації «Дебют року». Дізнатись більше про це можна тут.

Розповiсти друзям

Facebook Twitter Telegram

Допитливим

Новини
Від Melovin до My Personal Murderer: як звучить Одещина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
3 години тому
Музика
jockii druce — trashhouttttttt. Роздуми про життя, війну і суспільство, загорнуті у найпримітивнішу форму
Олексій Бондаренко Олексій Бондаренко
15 Квітня, 2024
Новини
Від Сусіди стерплять до Këkht Aräkh: як звучить Миколаївщина
Лєра Зданевич Лєра Зданевич
9 Квітня, 2024