Alyona Alyona випустила дебютний альбом. І він «пушка»

Сьогодні, 8 квітня, реперка Alyona Alyona випустила дебютний альбом Пушка. Він вже доступний на усіх стримінгових платформах.

«Гармата може гриміти звідусіль. Вона може розривати тебе зсередини. Може стосуватися самих прихованих куточків своєї душі. Я зарядила в ці 13 ядер саму себе і тепер має намір стріляти точно в ціль », – зізнається Альона.

Усього на альбом потрапило 13 треків, серед яких вже відомі своїми кліпами Голови, Рибки, Відчиняй та Залишаю свій дім. Також на альбомі Пушка можна почути фіт з Аліною Паш, пісня-історія Брехунець, пісня про дитинство Літак, зворушлива присвята Мамо та інші. В інтерв’ю для Apple Music вона розповіла, що попри явний профеміністичний та бодіпозитивний настрій кількох свої треків, ці теми не стануть головними в її творчості: «Я не хочу гучних заяв та лозунгів. … Я не хочу говорити про бодіпозитив та гендерну рівність, я буду поступово щось робити. Це мій шлях і мій вибір.»

Одночасно з релізом платівки Alyona Alyona випустила кліп на однойменний трек Пушка, який було знято у Берліні.

Нагадаємо, що вже анонсовано перші живі виступи Alyona Alyona. Зокрема, київський концерт заплановано на 14 червня. Святкуючи вихід альбому, артистка оголосила дводенну акцію (8 та 9 квітня) – 50% знижка на всі квитки всіх концертів її майбутнього туру. Для цього треба перейти на сайт, обрати місто та ввести промокод Pooshka.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.